Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  28 Ara 2016

  İnsanlığı Yeni Savaşa Sürükleyen Gerçek  Artık vakit sandığımızdan çok daha yakın. Siyonizm ve şeytanın hizmetindekiler artık dünyanın altını üstüne getirecek ve insanlığı açlık, sefalet ve çaresizliğe mahkum edecek son ve en büyük savaşı sahneye koymaya hazırlanıyor. Amaç, dünya insanlığının elindeki tüm birikimleri yok edecek büyük bir nükleer savaştır. Bu savaştan sonra elinde hiçbir şeyi kalmamış, çaresizlikten kim bir ekmek verecek olsa, onun peşinden koşacak, açlıkla, hastalıkla kıvranan bir insanlık inşa etmektir.

  İnsanlık adım adım kendi sonuna doğru yürüyor. Adem (A.S.) babamızdan beri insanın üstünlüğünü kabul etmeyen şeytan, insanların zihinlerine fitne, öfke, kibir, haset ve ırkçılık gibi Allah'ın sevmediği kötü davranışlar zerk etmekten geri durmamıştır. Onun amacı insanlığın ne kadar aciz, çaresiz ve Allah'ı tanımayan bir varlık olduğunu haşa Allah'a ispat etmektir. Bunun için Komünizm ile dinsizliği, ateizm ile yaratıcıya olan inancı, kapitalizm ile maneviyata ve insanların birbirine olan sevgisini kırmıştır.

  Her biri tamamen şeytanın amacına hizmet eden bu akımlar ile insanlığı bölüp farklı ideolojilere ayırarak birbirine düşüren ve birbiri ile asırlarca kavgalı hale getiren şeytan davası için gece gündüz demeden yol arkadaşları Siyonistler ile birlikte insanlığın felaketini hazırlamak ve kalplerindeki en ufak iman zerresini bile yok etmek için uğraşırken, insanlık ne yaptığından habersiz bir şekilde kendine hiçbir faydası olmayacak saçma sapan maceraların peşinde birbirlerini öldürme derdindedir.

  Bu bir uyarı makalesidir. Şeytani güçlerden destek alan Siyonistler dünyayı geri dönülmez bir yola sürüklemektedir. Dünyanın en büyük zenginliğini ve gücünü elinde bulunduran, ülkelerle bir futbol topu gibi oynayan Siyonizm, tapındıkları şeytanın planını adım adım uygulamaya koyarken ilk olarak tabi ki de Ümmet-i Muhammed'den başlayacaktır. Nitekim operasyonlarına Osmanlı'yı yıkarak başladı da!

  İçinde bulunduğumuz zamanı Kuran ve Peygamber efendimiz Ahirzaman olarak nitelendirmektedir. Yani öldürenin ne için öldürdüğü, ölenin de ne için öldüğünü tam olarak bilmeyeceği zamanlarda yaşıyoruz. Bunu ben değil, hadisler diyor. Nitekim öyle de değil mi? Daeş'e İslam bayrağı için katılan kandırılmış insanlar ne için öldürdüğünü tam olarak biliyor mu ki? Ya da bu örgütlerin canlarına kıydığı masumlar ne için öldüklerinden tam olarak haberdarlar mı ki?

  Terör yeterince şeytanın amacına hizmet etti. Saçma sapan ideolojiler uğruna insanlar birbirlerini öldürdü. Öldüren cehenneme müstahak oldu, ölen Müslümanlar da, yaşayarak şeytana karşı cihat edebilme hakkından oldu. Her iki durumda da kazanan şeytandan başka kim oldu?

  Şeytan kimi zaman Esed oldu, Suriye'de Müslüman halkı iktidar hırsı uğruna katletti. Bağdadi oldu, İslam'ı kullanarak Müslümanları birbirlerinin başına musallat etti. Kenan Evren oldu, Sisi oldu İslam üzere yaşamak ve yönetilmek isteyen halkın başını ezdi yönetimi zorla ele geçirdi. Kimi zaman da ABD ve Avrupa'nın bizzat kendisi oldu, Afrika'yı sömürgeleştirdi ve insanlığı açlığa mahkum etti. Rusya ve Çin oldu, dinsizliğe iman ettirip silah zoruyla insanları dinlerinden etti. Şimdi de terör oldu, bir hiç uğruna insanları birbirine düşürdü, öleni yaşamından, öldüreni imanından etti.

  Şeytan Ademoğlunu kandıracağım, Allah'ın yolundan döndüreceğim, onun benim yanımda ne kadar aciz olduğunu gösterip üstünlüğümü ona kabul ettireceğim demişti. Ki aynı şeytana Allah Ademoğlu'na secde etmesini ve insanlın üstünlüğünü kabul etmesini istememiş miydi? Geldiğimiz noktada şeytana tapan ve hizmet eden Siyonist köpekleri hem insanlığın onurunu satmış, hem de Allah'ın insana duyduğu güveni boşa çıkartmaya çabalayarak kendinden çok daha sefil olan şeytana hizmet etmiştir.

  Ey insanlar! Yolunuz yol değildir. Şeytan sizi kandırdı. İçinizden Allah sevgisi, iman, şevkat ve kardeşlik duygusunu sökerek yerine kin, öfke, düşmanlık ve haset koydu. İdeolojileri uğruna insanlara düşmanlık besleyen ve yaratılanı yaratandan ötürü sevmeyen her insan şeytanın birer askeri olmuştur.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder