Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  7 Ara 2016

  Dolar ve Avro Yıkılacak Altında Kalmayın!  Brexit hikayesi ile İngiltere'nin AB'den ayrılma yönünde karar vermesi aslında Avro için bir sonun başlangıcıdır. Birliğin en büyük ekonomilerinin başında gelen bir ülkenin AB'den ayrılması demek, birliğe yeni alınan irili ufaklı Balkan ülkelerinin mali yükünü Almanya ve Fransa'nın sırtlanması demektir. Yani mali yükü çekecek ülke sayısı düşerken, ekonomisi bozuk olduğu halde birliğe katılan ülke sayısı her geçen gün artmakta.

  Burnumuzun dibindeki AB üyesi Yunanistan bile hala ekonomik krizi atlatamamışken, İspanya ve Fransa'da halk kemer sıkma politikalarına karşı isyan etmeye başlamışken, İtalya'nın bankacılık sistemi batağa sürüklenmiş, Almanya'nın en büyük bankası iflasın eşiğine gelmişken hala TL karşısından aşırı değere sahip Avro'nun geleceğinden söz etmek mümkün mü sizce?

  Bir ülkenin parası ne kadar değerliyse o kadar iyidir diye bir kavram yoktur. TL'nin yurt dışında aşırı değerli olduğunu düşünelim. Bu durumda yabancı sermaye ülkeye yatırım yapmakta oldukça zorlanacaktır. Zira kendi parası yatırım yapacağı ülkenin parasından değersiz olan ülkeye kimse yatırım yapmaz. Maliyetini çıkartmakta zorlanacaktır çünkü. Ben Türkiye'de 50 milyar ile yatırım yapabilirken, Avrupa'da 50 milyarım tuvalet kağıdına dönüşecekse neden Avrupa'ya yatırım yapıp hem vergiden, hem ticaretten adamların ülkesinin ekonomisine katkı sağlayayım ki?

  Avro'nun Tl ve diğer gelişmekte olan ülkeler karşısında bu kadar değer kazanması, Avrupa'nın geleceğini karartmak isteyen Yahudi finans çevrelerinin eseridir. Zira Siyonizm'in elinde olan Kapital sistem hiçbir zaman rakip kabul etmemiştir. AB ülkeleri Siyonizm'in ciddi rakiplerinden biridir. Ve son yıllarda biraz araştırırsanız göreceksiniz ki, AB ülkelerinin finans şirketleri hep zarar etmiştir. Daha doğrusu ettirilmiştir.

  Emisyon Skandalı ile Siyonizm'in Kazandıkları

  Avrupa'nın en büyük şirketleri Deutsche Bank, Luftansa Air başta olmak üzere, emisyon skandalına maruz kalan araba firmaları da dahil, pek çok sağlam Avrupa markası birer birer zarara uğratılıyor. Bir emisyon skandalı sayesinde onlarca Avrupa markası tirilyonlarca dolar zarara uğratıldı. Zarara uğrayan markalara emisyon hilesini öğreten vakti gelince de bunu ifşa edip kullanan Siyonizm'den başkası değildir.

  Emisyon skandalı ile bir taşla pek çok kuş vuran Siyonizm, hem Avrupa'nın bel kemiği olan oto sanayi şirketlerini trilyonlarca zarara uğratmış oldu, hem de bu markaların değerlerini düşürerek gelecektede bu etkiden kolayca kurtulmalarını önlemiş oldu. Avrupa ülkeleri, büyük ekonomik getiri sağlayan firmalarını korumak için hiçbir şey yapamadı. Çünkü emisyon olayı tam anlamıyla bir kumpas şeklinde hazırlandı. Ortaya çıkaranlar ve yargılayanlar olmak üzere hepsi Siyonizm'in gizli adamları.

  Şaşırmayın! AB içerisinde, hele hele Almanya'da o kadar yüksek kademeli devlet yöneticileri de başta olmak üzere o kadar fazla Siyonizm'e hizmet eden insan var ki, sıralama yapılsa Avrupa ülkelerinin hizmetine çalışan yetkililer azınlıkta kalır. Tek bir örnek vermem yeterli diye düşünüyorum:  Her fırsatta Türkiye'ye posta koymaya kalkan ve AB adına Türkiye için sert açıklamalar yapmaktan çekinmeyen Avrupa Parlementosu başkanı Martin Schulz ortaya çıkan bir fotoğrafında başında Yahudi ayinlerinde takılan ve sadece Yahudi geleneklerine has bir kep türü olan kipa ile görüntülendi. Sanırım bulunduğu ortam da, İbranice metinlerden de anlaşılacağı üzere, Siyonizm'in en önemli kaynağı olan Mason Localarından biri.

  Şunu unutmamak lazım ki, Avrupa Birliği mutlaka çökertilecektir. Üstelik bunu Avrupa Parlamentosuna başkan yaptıkları isimlerden, delegelere kadar en yetkili ve en güvendikleri isimler yapacaktır. Ancak mesele AB'nin çökmesi değil, kendini dahi çökertecek bir cellada aşık olmuş Avrupa milletinin ve ABD'nin bu gerçeği ne zaman görmeye başlayacağıdır. Zira devletler topyekün Siyonizm'e karşı önlem almadığı taktirde bu canavar, karşısında hiçbir büyük güç bırakmadan bir sülük gibi tüm dünyanın kanını emmeye devam edecektir.

  Dolar tarafına gelelim diyeceğim ama neresinden başlarım bilemiyorum. Çünkü Dolar tam bir pimi çekilmiş bomba. Açık ve net söylüyorum bu bomba tutanın elinde patlayacak yakında. Daha öce dolar konusuna şuradaki yazımda detaylıca değinmiştim:

  Dolar ve Altın Üzerinden Dünyayı Fakirleştirme Planı

  Dolar ABD'de altın rezervi olmadığı halde Siyonizm tarafından sürekli basılan ve karşılığı olmayan sanal bir paradır. Her ülkenin ticarette doları kullanmasını sağlayan Siyonizm, bu sayede pek çok ülkeye kolayca ekonomik olarak müdahale edebilmiştir. ABD'nin süper güç olmasının nimetlerini sonuna kadar kullanan Siyonizm, dolara ABD merkez bankasının dahi müdahale edemediği o kadar özenli bir şer sistemi kurmuştur ki, hiçbir devlet bu sanal paradan vazgeçemez ve bu parayla ticaret yapan devletler de hiçbir zaman tam bağımsız sayılamaz.

  Ancak bu durumun çok geçmeden Rusya, Çin ve Türkiye gibi ülkelerce fark edilmeye başlanması, Siyonizm cephesinde önlemlerin alınmasına neden oldu. Ancak Dolar'ın fişini çekme planı ve tarihi 1980 lerden itibaren yapılmıştır. ABD parasını aşırı değerlendirerek kendine fayda sağlayan şer odakları bu para birimini nihayet intiharın eşiğine sürükleyeceklerdir. Peki bunu neden yapsınlar? Cevabı çok basit. Büyük İsrail Projesinin nihayete erdiği gün Dolar için intihar günü olacaktır. Zira yeni süper güç ve yeni dünya para birimi tamamen Siyonizm'in elinde olacak bir para olacaktır. Tamamen İsrail'e hizmet eden, tamamen Yahudi çıkarlarını gözeten ve tamamen Yahudi halkının refahını arttıran bir para biriminden bahsediyorum. ABD halkının da kullandığı ve az da olsa nemalanabildiği paradan değil.

  Yahudi mantalitesini ve Siyonizm'i anlamak için şu kavramları unutmayın. İstese Siyonizm tüm dünyayı şuan teslim alabilecek güçtedir. Ancak bunu asla kendi zenginliklerini kullanarak yapmaya yanaşmazlar. Bunun yerine kendi amaçlarını Avrupa ülkeleri ve ABD'nin zenginliklerini kullarak hayata geçirmeyi tercih ederler. Zira onların nazarında Yahudiler haricinden birine ödenmiş para haramdır. Dünya onların hizmetine sunulmuştur. Başka ırktan hiç kimse Yahudi parasını hak edecek mertebeye sahip değildir. Bu nedenledir ki, AB ve ABD kaynaklarını istediği gibi sömüren ve amaçları doğrultusunda kullanan Siyonizm, hiçbir zaman zenginliklerinden bir şey kaybetmez, aksine servetlerine servet katar.

  Ne zaman ki bu gerçeği tüm dünya devletleri anlar ve kanaat gelirse, o zaman dünya yaşanabilir bir yere dönüşecektir. Zira yer yüzünde para birimlerini kullanan, savaşlar çıkartan ve fitne fesad tohumları eken Siyonizm, Yahudilerin dünya hakimiyetini sağlayana kadar kana ve paraya doymayacaktır...

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder