Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  29 Ara 2016

  ABD Adım Adım 3. Dünya Savaşına Hazırlanıyor!  Siyonizmin planları aslında yeterince sarktı. 15 Temmuzda Türkiye'yi ele geçirip Fetö önderliğinde bir mezhep savaşı başlatarak İran-Türkiye savaşı ile Ortadoğu'yu kan gölüne çevirme hedefindeydiler. Bu olası savaşa Rusya'nın da dahil olmasıyla Müslüman coğrafyasını kolayca bir kıyıma sürükleyeceklerdi. Ardından hem Avrupa hem de Müslüman coğrafyasında yükselen Rusya aleyhtarlığından faydalanarak Rusya'ya karşı Hitler'e yapılanın benzeri olan bir operasyon yapılacak, Putin öldürülerek, Rusya saf dışı bırakılacaktı. Onun yerine kendi adamları başa geçirilecek, bu sayede hem Rusya'nın çekildiği yerler NATO yani Siyonizm'e kalacak hem de suni bir savaşla Müslüman sayısı bölgede gittikçe azaltılmış olacaktı.

  Ancak Türkiye'nin akıllı bir politika ile yeniden Rusya'ya yakınlaşması tüm planları bozmaya yetti. Yeni yıla yeni ve daha sağlam planlarla girme hedefinde olan Siyonizm, ilk adımlarını çoktan atmaya başladı bile! peki o adımlar neler?

  • ABD'de Trump'un kazandığı seçimler için Rusya'nın seçimlere müdahil olduğu yalanı ortaya atılarak tartışma programlarında ve medyada hep bu konu haber yapılmaya başlandı.
  • Parayla tuttukları terör örgütlerince defalarca Şam'daki Rus büyük elçiliği bombalandı. Haber linki >
  • Putin'in en yakın danışmanları öldürülerek göz dağı verilmeye ve attığı anti Siyonist adımlardan vazgeçmeye çalışıldı. Haber linki >
  • Türkiye'de Rus büyükelçisi öldürülerek, iki ülke ilişkileri yeniden bozulmak ve en güvendiği yerlerde bile rahat olamayacakları hatırlatılmak istendi.
  • Son olarak ABD iki Rus temsilciliğini kapatma ve 35 Rus diplomatı sınır dışı etme kararı aldı. Haber linki >

  Hali hazırda zaten Avrupa ve Amerika'da aşırı derecede Putin ve Erdoğan karşıtı kara propaganda yapılmakta ve Putin'e Çar, Erdoğan'a Sultan benzetmesi yapılarak Batı'ya bu yöneticiler diktatör olarak tanıtılmaktadır. Amerika'nın Guantanamo üssünde suçsuz yere şüphelendiği her ülke vatandaşına çeşitli eziyetler yaptığını göz önünde bulundurursak, ABD'nin dikta ya da diktatörlükten bahsetmeye hakkı bile olmadığını görürüz zaten.

  Ülke insanı olarak bu endişelendirici tablo ve ABD'nin kandırılmış yöneticilerinin attığı tehlikeli adımlarını göz önünde bulundurursak, almamız gereken ciddi önlemler bulunmaktadır. Siyonizm'i iyi tanımak ve günümüzde ne kadar güçlü, tehlikeli bir oluşum olduğunu iyi kavramak gerekiyor. Bu bilinci her vatandaşımıza aşılamak artık hayati bir önem arz etmektedir. Siyonizm'in attığı bu kasti adımları doğru okuyup, tedbir almak her ülke insanı için gereklidir. Zira Siyonizm'in girmediği delik, uğraşmadığı ülke kalmamıştır.

  Yozlaşmakta olan ve kirli ilişkilerle kokuşmuş Avrupa ülkelerine bakacak olursanız, dünyayı ABD ya da Avrupa'nın yönetmediğini çok net görürsünüz. Asya ülkelerine karşı ABD ve Avrupa'nın üzerinden müdahale ederken, Asya'ya ABD ve Avrupa'yı düşman ederek, tereyağından kıl çeker gibi kendine temize çıkartmayı başaran bir şeytani örgütten bahsediyoruz. İşin komik yanı ne Batı ne de Doğu ülkeleri bu durumun hala farkında değildir. 1. ve 2. Dünya savaşın ne ABD ne de Avrupa birşey kazanmıştır. Her savaştan karlı çıkan Siyonizm ve onun kurdurduğu devlet İsrail olmuştur. Yeni bir dünya savaşında da kazanacak taraf şeytanın hizmetçiliğini yapan Siyonizm ve onun işbirlikçileridir.

  Yeni dünya savaşının tarafları belli. ABD ve Avrupa, Rusya ve Çin'e karşı. Tarafları netleşmiş olan bir kavganın sadece bahanesi arandığı bir safhadayız. Siyonizm, kan, savaş ve göz yaşı istiyor. Bunun için Rusya ve Çin'i kışkırtmaktan çekinmeyecektir.

  Siyonizm'e göre yeni bir dünya düzeni mutlaka kurulacaktır. Önemli olan bunun kabullenilerek mi yoksa savaşarak mı olacağıdır. Rusya ve Çin'in bu durumu kabulleneceğini düşünemeyeceğimize göre, tüm dünya yeni bir dünya savaşına hazır olmalıdır. Zira Siyonizm artık çok daha güçlü hale gelmiştir ve yeni bir savaşı Rusya ve Çin gibi ülkelerden çok daha fazla arzu etmektedir. Bu savaşın bahanesinin Türkiye olmamasını arzu edelim...

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder