Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  30 Kas 2016

  Siyonizmi İfşa Etmemiz Birilerinin Dikkatini Çekti!  Uzun zamandır ülkemiz üzerinde oynanan ve oynanacak oyunları ve bu oyunların arkasındaki gücü ifşa etmemiz ve sürekli bu konu hakkında yayınlarda bulunmamız ilginç bir şekilde bu gizli gücün dikkatini çekmemize neden oldu.

  Tarih 19 Kasım, 2016. Blogumuzun istatistiklerine göz atarken ilginç bir ayrıntı gözümüze çarptı. En fazla takipçiyi Türkiye'den sağlayan blog sayfamız hiçbir İbranice yayın içermemesine rağmen ne hikmetse birden bire İsrail'den tam tamına 1794 tekil ziyaretçi almış. Türkiye istatistiklerini bile sollayan bu ziyaretçi akınının sebebini hala çözememiş olmakla beraber, yayınlarımızın bazı güçler tarafından dikkatle takip edildiği şüphesini taşımaya başladık.  Tek amacı ülkemizin huzurunu ve milletimizin bilincini arttırmak olan blogumuzun dünyayı bir futbol topu gibi evire çevire ateş çemberi haline getiren Siyonizm'i ifşa etmesi ve bu konu üzerinde ısrarla durması karşısında herhangi bir ülkeden bu denli ziyaret çekmesi anlaşılabilir ama anlamadığımız nokta neden İsrail?

  Bu olaydan çıkarttığımız derse gelirsek, blogumuzda Siyonizm ve İsrail hakkındaki analizlerimizin teyit eden bir durumla karşı karşıyayız diyebiliriz. Yazdıklarımız yazacaklarımızın teminatıdır. Daha fazla bilinçlenmek adına takipte kalın.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder