Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 Kas 2016

  Donald Trump Başkanlığı Göremeyecek!  Hillary Clinton tam anlamıyla Siyonizmin ve Evanjelizmin hizmetçisi olan ve Yahudi zenginlerinin amaçları doğrultusunda Amerika siyasetine sokulmuş biridir. Eski ABD başkanı Bill Clinton'ın eşi olan Hillary, Siyonizmin artık tamamiyle ABD siyasetini eline almak istemesiyle seçime soktuğu bir Truva atıdır.

  Önceleri sadece amaçları doğrultusunda kullanabildiği ama tam anlamıyla ipleri ellerinde tutamadığı liderleri desteklemek zorunda kalan ve ne kaparsam kardır hesabı ile ABD siyasetinde adım adım ilerleyen Siyonist üst akıl, artık tam anlamıyla güçlendiklerini ve yeterince taraftar topladıklarına kanaat gelerek, bizzat kendi adamları olan ve tüm ipleri kendi ellerinde olan Hillary Clinton'u aday gösterip açık bir şekilde desteklediler. Ancak yaptıkları hesap ABD seçmeninden döndü.

  Onlar tam anlamıyla güçlendiklerini ve ABD siyasetini artık tamamiyle kendilerinin tayin edebileceklerini düşünse de, Türkiye'de yaşanan darbe girişimi ile FETÖ-Siyonizm bağlantısının ortaya çıkması, ABD iç siyasetindeki CIA-FBI çekişmesinin seçmenin gözü önünde yaşanması ve Obama'nın kabinesinde görev alan Hillary'nin Ortadoğu politikalarını ve yanlışları devam ettirme eğilimi seçmende büyük bir iz bıraktı. ABD halkına bir psikopata oy vermek yerine ilk kadın başkanınızı seçin imajı ile bilinçaltı baskısı uygulayarak oy devşirmek isteyen Siyonizm, yine Türkiye'de olduğu gibi, ABD seçimlerinde de uyanan halkın oyları ile artık kandıramadığı kesimlerin de büyük bir çoğunluğa sahip olduğunu gördü.

  Siyonizm, bilinçaltı mesajlar, medya yönlendirmeleri, sanatçı ve ünlü propagandalarını kullanmasına rağmen Trump'ı seçen ABD seçmenine saygı duyacak değil elbette. Seçimlerden önce yapılan propaganda bile Trump'ı seçmek ABD için facia olur imajından yürütülmüşken, bu facianın artık sahnelenmesinden neden çekinsinler?

  Hillary'nin kazanacağından çok emin olan Siyonizm'in Ortadoğu politikaları bile hazırdı. FETÖ'cülerin günlerdir 10 Kasım'ı bekleyin mesajları da Hillary'nin kazanmasından sonra sahnelenecek oyunları işaret etmiyor muydu? Tüm ipleri eline alacağından emin olan Siyonistler artık Trump engeli ile uğraşmak zorundalar. Bu sebeple Ortadoğu politikaları ve Türkiye'de sahneleyecekleri tiyatrolar bir müddet gecikecektir.

  Neyse ki, Ortadoğu biraz rahat nefes alabilecek. Ancak bu o kadar uzun sürmeyecektir. Zira, ABD'de zehirledikleri zihniyetlere sahip kişiler çoktan Trump karşıtı gösteriler yaparak ABD'yi bir iç savaşa sürükleme senaryolarına başladı bile. Siyonistlerin ABD'de yeni planı, Başkanlık koltuğuna oturması Şubat'a kadar sürecek olan Trump'u bu sürede egale ederek bir şekilde Hillary'i başa geçirmek. Bunun uygulaması çoktan sahneye koyuldu bile. İlk etap ayaklanmalar ve halkın Trump'ı istemediği mesajları, ardından hukuki bir süreç ile görevden alma ya da suikast tezgahları...

  14.11.2016 Bakın bu tarihte bu makalemde yazıyorum. Trump'ı Kennedy gibi ortadan kaldıracaklar, ya da seçim oyunları ile bir kaç Alicengiz hesabı yapılarak, saf dışı bırakacaklar. 2017 yılında Hillary Clinton ABD başkanı o-la-cak.

  Neden bu kadar net konuşuyorum? Çünkü ABD gırtlağına kadar Siyonizmin zenginlerine borçlandırıldı. İstedikleri an fişi çekebilecek güçte olan Siyonistler artık vakit kaybetme ve ABD yönetiminde ne kopartırsam kardır kafasında değil. Trump tam anlamıyla yerli bir ABD milliyetçisi. Ve onların çıkarlarına, Siyonist düşünceye karşı takoz olabilecek bir zihniyete sahip. Trump her ülke lideri gibi dünya devletleri ile iyi ilişkiler geliştirmek isteyen ve bunu seçim sürecinde de söylemekten çekinmeyen biri. Ancak Siyonizm, ABD'nin saldırgan tutumundan faydalanarak çok yol kat etmiş bir Emperyal örgüttür. Ortadoğu'nun bu çıkmaz halini çözecek hiçbir güce sıcak bakmazlar ve bakmayacaklardır.

  Obama gibi siyasetten ve stratejiden zerre kadar anlamayan biri sayesinde rezil rüsva ettirdikleri ABD'nin Ortadoğu politikasını Trump'ın herhangi bir müdahalesi ile yeniden rayına oturmasını kabul etmeyeceklerdir. Ortadoğu'daki savaşlar, petrol zengini ve silah satıcısı olan Siyonist zenginlerin politikasıdır ve bu ABD politikası olmak zorundadır. Bu politikaya karar verecek olan beyni zehirlenmiş ve tek dertleri deli gibi Hamburger yiyerek Televizyon kanalları ile beyinleri boşaltılan ABD halkı değil, ABD'yi içten içe kullanan Siyonist zenginlerdir.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder