Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  7 Eki 2016

  İsrail'in Dünyadan Sır Gibi Sakladığı Kitap  Konuya girmeden önce bir ön bilgiyle başlamak istiyorum. İsrail ve Yahudi ajanlarının üzerinde çok durduğu ve dünya Hristiyanları tarafından bilinmemesi için büyük çaba harcadığı bir kitaptan söz edeceğim. Ancak bu kitap neden gizleniyor? Özellikle de neden Hristiyanlardan gizleniyor? Dilerseniz önce bunu aydınlatma adına size Evanjelizm adındaki yapay Hristiyanlık mezhebinden bahsedeyim.

  Evanjelizm, ABD'den dünyaya hükmeden zengin ve baron Yahudi masonları tarafından oluşturulan yapay bir Hristiyanlık mezhebidir. Herkesçe bilinir ki, Yahudiler Hz İsa'yı katlettiği ya da katletme girişiminde bulunduğu için Roma döneminden beri Hristiyanlar tarafından hoş görülmezdi. Hatta pek çok katliamdan Osmanlı'ya sığınmış bu millet zamanla güçlenip zenginleşmiş ve dünyanın çeşitli ülkelerine dağılarak, kendilerini gizleme suretiyle büyük servetler kazanmışlardır. Ancak servetlerinin verdiği güç ile yetinmeyi düşünmeyen Yahudi baronları kendilerine ait bir devlet kurup bu devleti dünyanın en büyük imparatorluğu haline dönüştürmeyi amaçlarlar.

  Dünya devleti kurma hayalinde olan Yahudi zenginlerinin önünde kendileri açısından görünen en büyük engel, zamanımızın en zengin devletleri olan ABD, Rusya, Avrupa ülkeleri ve dünyanın en fazla mensubu bulunan dini Hristiyanlıktır. Ancak kendilerinden nefret eden ve Hz İsa'yı öldürdüğü düşünülen Yahudiler Hristiyan ülkelere kendilerini nasıl kabul ettirebilirdi? Bunun farkında olan Mason odakları dünyanın en fazla mensubu bulunan dini alt edebilmek, kendi amaçları için kullanarak bu devletleri avuçlarında oynatabilmek adına yeni bir Hristiyanlık mezhebi Evanjelizm'i kurmuşlardır. Evanjelizm'in detaylarını öğrenmek isteyen Ramazan Kurtoğlu hocamızın yine aynı adı taşıyan Evanjelizm kitabını okumalarını tavsiye ederim.

  Evanjelizm'in kurucusu olarak Kabul edilen Martin Luther, tıpkı İran lideri Ayetullah Ali Hamaney gibi bir mason projesidir. Zaten biraz araştırma ile kendisinin zaten bozulmuş olan Katolik klisesine ne kadar büyük zararlar vererek Hristiyan halkları peşinden sürüklediğini görebilirsiniz.

  Dünyanın süper gücü ABD'yi kullanarak hızla yayılan Evanjelizm artık bir din görüşünden çok, Hristiyan halkının elitlerinin ve zengin kesiminin kardeşlik projesine dönüşmüştür. Evanjelist kesim tamamen birbirini kayıran ve kolay zenginleşebilen torpilli tabakadır. ABD'nin yöneticilerinden bürokratlara ve iş adamlarına kadar pek çok kesim bu inanca sahiptir. Bu inancı yayarak tasmayı güçlü Hristiyan kesimin boğazına geçiren Yahudi baronları, değiştirdikleri ve tahrip ettikleri Hristiyanlık inancı ile pek çok şey kazandılar. Örneğin İsrail devleti ve Büyük Ortadoğu Projesi ABD çıkarları ile Yahudi çıkarlarını bir sayan Evanjelizmin ürünüdür.

  Yahudilerce peygamberlerinin katledildiğini düşünen Hristiyan halkları senelerce yürütülen büyük proje ve oyunlarla en yakın dostları olarak Yahudileri görmeye başlamıştır. Bunun en büyük nedeni de Evanjelizm inancıdır. Bu makalemde bahsedeceğim kitap da tam da bu Yahudi icadı mezhebin gerçek yüzünü ortaya çıkartan ve hak dinin İslam olduğunu oraya koyan bir kitap. Bu yüzdendir ki, başlıkta da yazdığım gibi dünyadan sır gibi saklanmış ve ortaya çıkartılması önlenmiştir.

  Şayet bu kitap Hristiyan halklarınca keşfedilir ve okunursa, Yahudiler hala kitleler halinde İslam'ı tercih edecek Hristiyan devletlerinin desteğini alabilir mi? Bunun farkında olan Yahudi baronları NATO vasıtasıyla, İtalya, Türkiye, Kıbrıs gibi ülkelere kurduğu gladyo teşkilatları üzerinden pek çok operasyon yapmıştır. Nato bir İsrail projesidir. Komünizm tehlikesini bahane ederek Hristiyan Avrupa devletlerinin hatta Türkiye gibi farklı dinden devletlerin dahi içine kadar sızmayı başarmıştır. Keza Türkiye'de yapılan darbelerin hepsinin arkasında Nato yok mudur?

  Bu bilgiler ışığında Yahudi baronları tarafından sır gibi gizlenen kitaba gelelim. Bu kitap kulağınıza tanıdık gelebilecek ismiyle Barnaba's İncili. Yani isim olarak Barnaba isimli birinin yazdığı kitaptır. Ancak çoğu yerde Barnaba's incili diye geçer. Halbuki İncil değil, tamamen bir şahıs tarafından Hristiyanlığın ana temellerini anlatan din kitabıdır.

  Barnaba isimli bir Yahudi Hz İsa zamanında onun getirdiği dine iman etmiş ve Hristiyan olarak onun yanında bizzat öğretilerini kaleme almıştır. Bu kitap günümüzde değiştirilmiş ve Hristiyanlara İncil diye yutturulan pek çok kitaba göre çok daha objektif ve gerçekçidir. Zira bizzat Hz İsa'nın öğetilerini  ve hayatını değiştirmeden kaleme almış olan bu muhterem zaat, 4 adet nüsha olarak yazdığı kitabı Hristiyanlığa armağan olarak bırakmıştır.

  İşin asıl macerası da burada başlıyor zaten. 4 Adet nüshası bulunan bu kitabın bir tanesi Türkiye diğer bir nüshası da İsrail'de bulunmaktadır. Geri kalan 2 nüshanın akıbeti hakkında bilgim yok. Türkiye'de bulunan nüshasının macerası ilginç.

  1981 yılında Şırnak'ın Uludere ilçesinde, köylüler tarafından tesadüfen bir mağara keşfedilir. Mağaranın içerisinde lahit mezar ve bir de kitap bulurlar. Jandarmaya haber veren köylülerin bulduğu kitap, Barnaba'nın incili olarak bilinen kitabın bir nüshasıdır. Kitap Jandarmadan ''Özel Harp Dairesi''nin eline geçer ve bulan köylüleri sessiz durmaları için kaçakçılıktan tutuklarlar.

  Özel Harp Dairesi Türkiye'de çok gizli örgütler olan Jitem, Gladyo ve Ergenekon gibi bağlantıları olan gizli bir teşkilatlanmadır. O kadar gizlidir ki, bu teşkilattan zamanın başbakanlarından Bülent Ecevit dahi çok geç haberdar olmuştur. Meraklıları için buyrun kanıtı.

  Türkiye'de bulunan bu nüshaya el koyan örgüt Aramca alfabesi ile yazılmış kitabı tercüme etmesi için bu dili bilen sayılı insanlardan biri olan Prof. Dr. Hamza Pektaş getirtilir. Tek tek tercüme edilen kitap bir gerçeği ortaya koymaktadır. Kitapta ''Tevhid inancı ve Hz. Muhammed'in geliş müjdesi'' var. Hz İsa'nın yaracı olmadığı, bir peygamber olduğu ve ondan sonra gelecek olan peygamberi müjdeleyen bu kitap tüm Hristiyanlığa gerçeği adeta haykırmaktadır. Bunun farkına varan ve dönemin generallerinden ve bir zamanlar Ergenekon davasından tutuklanan Veli Küçük vasıtasıyla duruma el koyan gizli örgütler, kitabı sümen altı etmeyi başarmışlardır.

  Kitabın İsrail'in elindeki nüshasını gören ve dönemin İsrail başbakanının torunu olan Victoria Rabin müslüman olmuş ve bu kitap gibi gerçek Tevrat ve Zebur'un peşine düşerek kazı çalışmalarına girişmiştir. Ancak ne hikmetse kısa süre sonra bir Etiyopyalı tarafından öldürülmüştür.

  Ülkemizdeki Susurluk olayı da, bu kitabın peşine düşen ve bulgular elde eden Abdullah Çatlı'nın öldürülmesi ve bulguların ortadan kaldırılması amacıyla yapılmış bir suikasttir. Resmi makamlar Susurluk olayından ilk haberdar olan ve Abdullah Çatlı ile son konuşan kişinin Veli Küçük olduğunu söylüyor.  Barbanas İncilinin son kurbanı ise hepimizin yakından tanıdığı isim Muhsin Yazıcıoğlu'dur. Kendisi bu kitabı gören ve bulgular elde edip bu kitabı filmleştirecek bir proje üzerinde çalıştığını söyledikten kısa bir süre sonra Helikopter kazasında ölmüştür. Kazada ne hikmetse köylüler bir takım askerlerin kaza yerine gidip bazı bulgular topladığını söylemiştir. Ancak bu bulguların ve helikopterden sökülen parçaların akıbeti ise belirsiz. Konu ile ilgili detaylı haber için buyrun.

  Demem o ki, dünya halkları gizli bir masonik örgüt tarafından kandırılarak kullanılıyor. Hristiyan devletleri üzerinden dünyayı istediği ivmeye sürükleyen Yahudi baronları İsrail devletini nasıl kurdularsa, yine o devleti dünyanın başına musallat etmeyi başarmak adına her yolu deniyor. İşin komik yanı, bunu da büyük ölçüde Hristiyan devletlerin gücünü kullanarak yapıyor.

  Dünyada 20 milyonu geçmeyen nüfusa sahip bir Yahudi halkı var. Bu kadar az nüfusla sizce dünya hakimiyeti kurmaları mümkün mü? Tabiki değil. Hristiyan halkları istediği hedefe yönelten Yahudi baronları son kartını oynadığı zaman tüm dünyanın tek hakimi olacaktır. Peki o son kart ne mi?

  Şuradan buyurun...

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder