Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  30 Eki 2016

  Batı'nın Asıl Planı: Türkiye'yi Yönetimsiz Bırakmak


  Türkiye bir darbe girişimi atlattı ama çoğu insan farkında ki, nereden komuta edildiği aşikar olan bu darbe girişimi aslında ülke yönetimin el koyma hedefiyle değil, tam tersine Türkiye'yi yönetimsiz bırakarak, siyasi kaos ortamı oluşturmak ve küçük parçalara bölerek ülke enerjisinin emperyal güçlere karşı bağımsız politika ile dik durmasını önlemek amacıyla yapılmıştı.

  Bugüne kadar pek çok darbe yaşamış olan Türkiye hangi darbe girişiminde meclisinin bombalandığına tanık oldu bir düşünün. Ya da ne zaman halka karşı silah, tank ve f16 uçaklarını kullandı? Hiçbir darbe girişiminde ülke yöneticisi öldürülmek üzere özel bir tim gönderilmedi, genelkurmay başkanı esir alınmadı.

  Herkesi uyarıyorum. 15 Temmuz gecesi Fetthullah Gülen denen kansız vatan haini ve onun köpekleri tarafından yapılan bu kalkışma ülkeyi yıkmaya yönelik bir girişimdi. Efendileri Siyonizm ve ABD'den aldıkları talimatları harfiyen yerine getiren ve CIA ile Türkiye'yi iç savaşa sürükleme hedefiyle böyle bir girişimde bulunan bu gözü dönmüş sapkınlar, bir kaç menfaat uğruna ülkelerini harcadıkları vakit kendileri bile asıl amacın Türkiye'yi parçalamak olduğunu bilmiyorlardı eminim.

  Kimileri menfaat, kimileri koltuk sevdası, Fethullah Gülen şerefsizi de liderlik hayali ile ülkelerini ABD'ya pazarlarken, iş başarıya ulaştığından kullanılmış mendil gibi atılacaklarının farkında olmadan onlara yüklenen misyonu yerine getirmek için içinden geldiği halka silah sıkmaktan dahi geri durmamışlardır.

  Bir kaç Batı köpeğinin menfaati için ülkemizin unufak parçalanmasına göz yummayan kahraman Anadolu insanı nihayet olaya müdahale ettiğinde CIA, ABD ve Siyonizmin liderleri girişimin başarıya ulaşamayacağını anlamışlardı. Bu durumda tepkileri üzerine çekmek istemeyen odaklar, ortalığı bulandırma adına suçu kendi üzerlerinden atarak, İktidar tarafından yapılan bir tiyatro gösterisi imajı vermeye başladılar.

  Yukarıya eklediğim ve 15 Temmuz sonrası gerçekleşen videonun sonundaki soruya odaklanın! Türkiye'nin Suriye politikası değişecek mi? Asıl mesele bu. Adamlar içinize kapanın ve siz biz ne istersek onu yapın kafasında. Bu darbenin de en önemli ayağı Suriye'de yaşananlardır. Cumhuriyet ve Atatürk üzerinden tıpkı darbe gecesinde olduğu gibi prim yapmak ve halkı birbirine karşı kışkırtmak niyetindeler. Amaç Türkiye'yi içten karıştırmak ve dışarıya müdahale etmesini önlemek. Bu sayede sıra Türkiye'ye gelince çaresizce ABD'nin istediği hayatı yaşamak zorunda kalmayı bekleyeceğiz. Yani açlığı, sefaleti, Sudan, Etiyopya ve diğer Afrika ülkeleri gibi sömürülen ama hiçbir hakkı olamadan doğup ölen bir ülkeyi oynayacağız.

  Arap Baharı denen safsata, Türkiye'deki Gezi Parkı eylemleri ve Fransa'da yaşanan ayaklanmalar tüm bunların hepsi dünyaya şekil vermek isteyen şer güçlerinin yani Siyonizmin asıl maksadını gizleyerek, özgürlük, barış, demokrasi kavramlarını kullanarak yaptığı operasyonlardır. Bu operasyonların başarılı olduğu ülkeler tamamen NATO ve Siyonizmin kontrolüne girerken, dışa bağımlı hale getirilerek asla çıkamayacağı bir kaos ortamına sürüklenir. Operasyonların başarılı olamadığı ülkelerde ise, yöneten kişi diktatör ilan edilir ve algı operasyonları yapılarak, halkı tarafından yalnız bıraktırılır, Batı ülkelerince dışlanması için medya organları kullanılır.

  Irak, Suriye, Filistin ve diğer pek çok ülke nasıl istemediği halde müdahaleye uğradıysa ve bölündüyse, aynı şekilde Türkiye'ye yapılmak istenen de bu. Siyonizm hiçbir zaman bu neşteri kendisi vurmaz. Bunun yerine kendi köpekleri olan insanları ideolojileri kullanarak amaçları doğrultusunda hareket ettirir. Fethullah Gülen, Abdullah Öcalan, Saddam Hüseyin, Bağdadi, Salih Müslim gibi.

  Siyonizm ve ABD bu uğurda örgütledikleri insanlarla müslüman görünür, komünist görünür ve hatta Yahudi düşmanı görünür ama kendi çıkarına hizmet eder. Bir takım Cumhuriyet ve Atatürkçü görünen içimizdeki batı yalakası hainler gibi. Bu oyuna gelmeden, ideolojik düşünmeden, ülkemizin refahını, huzurunu bozmak isteyen, Türkiye'yi Suriye'ye dönüştürmek isteyenlere fırsat vermeden yaşamak lazım.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder