Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 Eyl 2016

  WhatsApp Reklamları Kapatma  Akıllara en muadil yollardan meydana gelen GBWhatsApp uygulaması gelmektedir, biliyorsunuz ki GBWhatsApp uygulaması bizlerin en kocaman kurtarıcılarından olmuş olup daha iyi hizmet almamızı imkanı sunan normal WhatsApp'a yönelik kat kat daha çok özelliğe sahip meydana gelen uygulamalardandır. GBWhatsApp uygulaması daha şimdiden amaçlı WhatsApp ile tamamıyla müstakil çalışmaktadır, bu vaziyet karşısında GBWhatsApp uygulamasına WhatsApp tam müdahale edemediğinden ötürü GBWhatsApp uygulamasında bir müddetliğine reklam yayınlanmayacaktır bunun amaçlı GBWhatsApp uygulaması WhatsApp kullanıcıları amaçlı en muadil yollardandır.

  GBWhatsApp uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirip daha çok özelliği barındıran normal WhatsApp'ın çeşitli bir versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat GBWhatsApp uygulaması, WhatsApp aracılığıyla yasaklanan bir sürümdür bu sürümü kullanırken her zaman WhatsApp yöneticileri aracılığıyla hüküm alabilirsiniz. Bunun amaçlı bu uygulamayı kullanırken güzel bir biçimde düşünmeniz gerekiyor.

  GBWhatsApp Nedir ve Nasıl Kullanılır?


  Daha eskiden paylaşmış olduğumuz bilgilerden meydana gelen GBWhatsApp Nedir? Başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz benzeri WhatsApp'ın yasaklı versiyonlarındandır. Normal WhatsApp'a yönelik belli bir süre daha çok gelişmiş olup kullanıcıların aradığı biçimde ayarlamasına uyumludur, başka bir deyişle GBWhatsApp ile WhatsApp'ta dilediğiniz temayı indirebilir ve dilediğiniz renkleri uyarlayabilirsiniz. Nihai görülme saatinizi kapatmamız ile ilgili bizlere destekçi olacak meydana gelen GBWhatsApp uygulamasını internette araştırarak nihai sürümlerini bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

  GBWhatsApp uygulaması yalnızca bir ön tezdir, şayet ki WhatsApp uygulaması yayınlayacağı reklamları kısa mesaj olarak bizlere göndermez ise GBWhatsApp en muhteşem sonuçlardan olacaktır. Fakat WhatsApp uygulamasını öbür uygulamalar ile bir tutamayız, WhatsApp uygulaması dünyaca populer uygulamalardan biri olup reklamlarını çeşitli bir sokak üzerinden yayınlayacağını ihtimal ediyorum.

  Uygulamayı İndirme Linki:
  http://www.mediafire.com/download/hyww9h04ab9pb9v/GBWAv4.81.apk

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder