Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  19 Eyl 2016

  Twitter Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?  Sosyal medya gün geçtikçe güvensiz hale dönüşürken, bu güvensizliğin en sık yaşandığı yerlerden biri olan Twitter için şifre değiştirme işlemini sıklaştırmak önem arz ediyor. Hal böyleyken pek çok Twitter kullanıcısı şifremi nasıl değiştirebilirim sorusunu aklına getiriyor.

  Şayet güven sorunu yaşıyorsanız, size ufak bir tavsiye; hesabınızın önem derecesine göre haftalık, aylık ya da günlük şifre değiştirmeyi adet edinebilirsiniz. Böylece hesabınızın kolay ele geçirilme ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz. Ancak şifrenizin uzun ve büyük, küçük harf ve sayı ile sembollerle oluşturulduğundan emin olun. Sadece rakam ve sadece harflerden oluşan şifreler çok çabuk kırılabilmektedir.

  Konumuza dönecek olursak, şifre değişikliği için buraya tıkladıktan sonra açılan şifre değişikliği sayfasında önce eski şifrenizi, ardından iki kere yeni belirlediğiniz şifrenizi yazıp gönderin. Bu işlemden sonra şifreniz değişecek, artık hesabınıza yeni şifreniz ile giriş yapacaksınız. Şayet şifrenizi unutmuşsanız, şifremi unuttum sayfasından mail adresinize şifre belirleme bağlantısı göndererek yeni şifre belirleyebilirsiniz.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder