Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 Eyl 2016

  "Facebook Messenger Kullanmak İstemiyorum!" Diyenlere Çözüm  Çoğu cep telefonu kullanıcısı telefonu yorduğu gerekçesiyle Facebook Messenger kullanmadan mesajlarına ulaşmak talep ediyor . Bu Sabah ise size Facebook Messenger kullanmadan mesajları okumanın yöntemlerinden bahsedeceğim, daha şimdiden bildiğiniz üst kısmına Facebook uygulamasında mesajlarınızı bu uygulama üzerinden okumanız olanaksız . Tamam bu uygulamaya girerek Facebook'ta dolaşabilirsiniz fakat bu uygulama üzerinden Facebook mesajlarınızı yönetemezsiniz. Facebook Messenger kullanmadan mesajları açmanın en pratik karayolu tarayıcı kullanmak.

  Sizlerde telefonlarınızda yer alan tarayıcıları faydalanarak Facebook Messenger kullanmadan mesajlarınıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerde benim benzeri sadeliği seviyorsanız, Messenger uygulamasını kullanmadan telefonunuzda yer alan rastgele tek web tarayıcısını faydalanarak Facebook'ta yer alan mesajlarınıza Facebook Messenger uygulaması gerekmeden sizlerde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tekrardan tek muadil sokak yer alan Facebook Lite uygulamasını faydalanarak da Messenger uygulamasına giriş yapmadan Facebook mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. Facebook Lite uygulamasını Google Play'den telefonlarınıza bedava olarak indirebilir ve Facebook Lite uygulamasıyla Facebook'ta muadil olarak çabuk dolaşabilirsiniz.

  Facebook'ta mesaj okumak amaçlı ,  Facebook Messenger uygulamasına sebep olmadan Tarayıcıdan ve Facebook Lite uygulamasını faydalanarak mesajlarınıza çabuk tek biçimde erişebilirsiniz .
  Facebook Messenger ve öbür heyecan ettiğiniz tüm sorularınızı bizlere iletmek amaçlı aşağı kısımdaki kutuları faydalanarak yorum olarak bizlere iletebilir ve kısa zaman içinde çözümlere ulaşmanızı sağlayabilirsiniz .

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder