Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  19 Eyl 2016

  Daemon Tools İle Nasıl Oyun Kurulur?  Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan büyük boyutlu oyunları bilgisayarlara kurmak zor oluyor. Ancak Daemon Tools programı ile istediğiniz boyuttaki oyunu DVD ve CD'ye ihtiyaç duymadan kurmanız mümkün. Üstelik bu işlem hem çok daha kolay hem de oldukça maliyetsiz...

  Daemon Tools İle Oyun Kurma Anlatımı

  Daemon tools nedir diye soracak olursanız kısaca bir bakıma bilgisayarı kandırma programıdır. Sanal Cd dosyalarını bilgisayarınıza kolaylıkla kurabilmeniz için yapılan proglamdan biridir. En büyük artısı ise tamami ile ücretsiz olmasıdır.

  Sizlere bu yazımızda daemon tools ile nasıl oyun kurulur adım adım anlatacağız. Aslında oynamak istediğinizi oyunları lisanslı satın almak daha doğru olsa da bazen elinize oyunların sanal Cd leri de geçebilir.

  Daemon tools lite programını açın ve sol alt köşede bulunan artı (+) tuşuna basın. Arkasından ise kurmak istediğiniz oyunun sanal Cd dosyasını bulu. “aç” ya da “open” seçeneğini seçin. Daha sonra ekranınızda dosyayı eklenmiş biçimde görebilmelisiniz. Eklediğiniz anda sağ üst köşede bir pencere açılacak. “tab to choose what happens with this disc” veya “bu disk ile ne yapmanız gerektiğini seçin” şeklinde. Buraya tıkladığınızda karşınıza bir klasör açılacak. Üzerine çift tıkladığınızda kurulum işlemine başlayabilirsiniz. Bu şekilde kurulum başlamaz ise sağ tıklayarak “aç” ı seçin. Açıldıktan sonra klasör içerisinde oyunun kurulum dosyasını bulmalısınız. Bulduktan sonra dosyayı seçerek kurulum işlemini başlatın. Ardından oyunu normal bir şekilde kurulum adımlarını takip ederek oyunu kurabilirsiniz.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder