Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  16 Eyl 2016

  Cepten Yasak Sitelere Nasıl Girilir?



  Son zamanlarda can sıkan erişim engellemeleri nedeniyle zaman zaman Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri de engellemeye maruz kalmakta ve aktif sosyal medya kullanıcıları için bu durum oldukça sinir bozan bir rutin halini almaktadır. Hal böyleyken Cepten yasak sitelere girmek için çözüm arayan pek çok mobil platform kullanıcısı için sayısız alternatif ortaya çıkmaya başladı. Ancak bu seçeneklerden çoğu erişim engellerini aşma konusunda ya yatersiz kalmakta, ya da ücretli kullanım karşılığında yeterli erişimi sunmakta.

  Bu makalemizde bahsedeceğimiz tarayıcı ile cepten yasak sitelere nasıl girilir diye merak etmenize gerek kalmayacak, hiçbir ücret ve ek program kullanmanıza gerek kalmadan tek bir tarayıcı ile yasak sitelere erişim sağlayabileceksiniz. Puffin Browser adındaki mobil tarayıcıyı telefonunuza indirerek hiçbir yasağa ve engele maruz kalmadan tüm sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

  Puffin Browser tarayıcısı ile internete girmeniz hiçbir ek program gerektirmeden engelli siteleri açmanız için yeterlidir. Ücretli sürümü de bulunan bu tarayıcının ücretsiz sürümünün kullanımında hiçbir sınırlama ve zorlama bulunmuyor olması ayrı bir güzellik. Siz de ek dns programları kullanmadan tek tıkla her siteye ulaşmak için telefonunuza bu harika uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder