Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  17 Haz 2016

  Yandex ile İnternetten Para Kazanmak Mümkün  İnternetten para kazanmak çok sık duyduğumuz ama bir türlü gerçeğe dönüştüğünü göremediğimiz efsanelerden biridir. Ancak Yandex'in yeni keşfettiğim bir özelliği sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabileceğinizin müjdesini verebilirim.

  Yandex Toloka adını verdiği sistem ile internet kullanıcılarından geri dönüş almayı hedefliyor. Yani arama sonuçlarını daha etkin ve kaliteli hale getirebilmek adına bir nevi bizden yardım istiyor ve fikirlerimizi soruyor. Biz de görüşlerimizi belirttiğimiz her soru adına belli bir ücret kazanmış oluyoruz. Sistem panele eklenen değişik bedellere sahip sorularla sık sık güncelleniyor ve ödeme için 3 ayrı alternatif mevcut.

  Yandex'in bu servisini kullanmak için bir adet Yandex mail hesabını olması gerekiyor. Yoksa yeni hesap açtıktan sonra, hesabınız varsa sisteme aşağıdaki linkten giriş yaparak başlayabilirsiniz.

  https://toloka.yandex.com.tr  Yandex Toloka Nedir Nasıl Kullanılır?


  Giriş işlemlerini yaptıktan sonra karşınıza, yukarıda bulunan ekran imajı gelecektir . Bu sayfada kullanımda durumda olan görevler listelenmektedir. Görevlerin yer aldığı listede, ne civarı ücret kazanacağınıza da yer vermektedir. Yazılı durumda olan tutarlar, görev sonunda hesabınıza yatırılacaktır.

  Listede bulunan görevler, çeşitli neticeler talep eden türden görevlerdir. Örneğin; bir görevde bu site uyumlu mu? Derken, öbür bir görevde uyumlu olmayan siteleri seçiniz benzeri suallerle karşılaşabilirsiniz. Bu görevlere önem vererek işlemlerinizi gerçekleştirmede yarar var.

  Soruları cevaplama sırasında herhangi soruya doğuran yanıtlar vermemeye çalışın. Çünkü önceden olabilecek yanıtlar ve ortalamalar dikkate alındığından, spam veya hatalı bilgi üreten kullanıcı vaziyetine düşerseniz ücret kazanamayabilirsiniz.

  Yandex Toloka'dan Para Nasıl Çekilir?


  Kazandığınız paraları çekmek amaçlı hesabınıza Yandex.Money veya PayPal hesaplarını tanıtmanız gerekiyor . Görevler listesindeyken, yukarıdaki menüden Profil 'e tıklatınız. Artından Hesabım sekmesine gelerek, tanıtmak dilediğiniz hesabı tercih ederek gereken işlemleri mahaline getirmeniz yeteri kadar olacaktır .

  Hesap tanıtma işlemleri ardından parayı çek butonunu tıkladıktan sonra, Yandex.Money veya PayPal hesabınızı tercih ederek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem gerçekleştiğinde hesabınıza 30 gün içerisinde paranın yatırılacağı söyleniyor.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder