Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  13 Haz 2016

  Sahibini Takip Eden Elektrikli Valiz  "Yok artık daha neler!" tepkisini vermeniz muhtemel bu makalemde size insanlığın ulaştığı son teknoloji ürünü olan (!) elektrikli valiz ürünü hakkında bilgi vereceğim. Piyasa çıkış tarihi Haziran 2016 olan bu ürünün en can alıcı özelliği saatte 7.2 km hızla sahibini takip ederek, herhangi bir çaba gerektirmeden kendi kendini taşıyabilmesidir.

  Olası bir merdiven ile karşılaşma durumunda ne halt edeceğini henüz bilmeyen bu teknoloji harikası valizimiz bileğinize takacağınız bileklikten aldığı sinyaller sayesinde sizi takip edebiliyormuş. Bataryası ve kendi kütlesiyle toplam 4 kg ağırlığa sahip bu ürünün uçak yolculuğu bagaj standartları dikkate alındığında bu valize sadece 3 kg eşya koyarak bedava bagaj hakkınızı dolduracağınızı belirtmek isterim. Şayet yanında eşyadan çok valiz taşımak isteyen uçak yolcuları varsa kendilerine bu ürünü tavsiye edebilirim!

  Haziran ayından itibaren 650 dolar ücretten satışa çıkartılacak bu ürünü şimdiden 50 dolar ön ödemeli toplamda 400 dolara almak için şimdiden sipariş vermeniz gerekiyor. Valiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve satın almak için şuradan ilgili siteye ulaşabilirsiniz. Yalnız sizin de tahmin edeceğiniz üzere site İngilizce hizmet vermektedir bilginize arz ederiz efem...

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder