Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 Haz 2016

  Lenovo'dan Mobil Oyunlar İçin Akıllı Ayakkabı!  Teknoloji devi Samsung'un tahtını sallama yolunda önemli adımlar atan Çin menşeili Lenovo, giderek adından daha fazla söz ettirmeyi başarıyor. Teknoloji devinin yeni gözdesi ise Android işletim sistemi kullandığı telefonları için geliştirdiği çipli ayakkabıları. Bu ayakkabılar özellikle Temple Run ve Subway Surf gibi ilerlemeli oyunları daha eğlenceli hale getirecek diyebiliriz.

  Kırmızı, beyaz ve gri renklerde spor ayakkabısı olarak tasarlanan akıllı ayakkabının ilk bakışta en dikkat çeken yeri ise tabanındaki aydınlatmalar olmuş. Bilek hareketlerinizi algılayan sensörlerin tepkileri ile yanıp sönen bu aydınlatmalar, ayakkabılara hoş bir hava katmış.

  Kalori hesabı ve koşu sayacı gibi uygulamalar için de son derece etkili bir çözüm getiren akıllı ayakkabıların piyasaya sürülmesi itibariyle daha fazla özgün oyun ve uygulamayı da beraberinde getireceği belirtiliyor. Şarj edilebilme özelliğine sahip akıllı ayakkabıların şimdilik en sıkıntı yaşatacak noktası ise farklı ayakkabı numaraları nedeniyle stok ve üretim sıkıntısı yaşatabilme ihtimali.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder