Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  12 Haz 2016

  Cam ve Pet Şişe Değerlendirme Yöntemleri  Bir boş şişeden insanın ne beklentisi olabilir ki? Böyle düşünüyorsanız çok şey kaybediyorsunuz demektir. Zira izleyeceğiniz yukarıdaki videoda boş şişeden harikalar çıkartan bir arkadaş bize bu konuda çok güzel fikirler veriyor.

  Özellikle videoda yapılan kül tablası ve su bardağı fikrine bayıldım. Daha önce nasıl böyle basit bir fikri düşünemediğimizi de ciddi manada sorguladım. Meğer ne kadar basit fikirleri düşünmeyerek hayatımıza pek çok kazanım katmayı kaybediyormuşuz.

  Videodaki malzemeleri bir şişeden elde edebilmek için bir adet cam kesme aleti ve mum yeterli olacaktır. Geriye sizin hayal gücünüz ve yetenekleriniz ile baş başa kalmak düşüyor. Siz de evde çok fazla boş şişe olmasından rahatsız oluyor ve bu durumu değerlendirmek istiyorsanız bu yöntemler harika ilham kaynağı olabilir.  Cam şişeden bir şeyler yapmayı öğrendik peki plastik pet şişeden neler yapmak mümkün? Tabiki asıl değerlendirilmesi gereken plastik pet şişelerdir. Çünkü her evde cam şişe bulunmayabilir ama pet şişe bulmamak neredeyse imkansız. Plastik pet şişeleri nasıl değerlendireceğimize dair ip uçlarını da yukarıdaki videodan izleyip görebilirsiniz.


  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder