Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  11 May 2016

  WhatsApp Bilgisayar Versiyonunu Yayınladı!

  Whatsapp


  Hepimizin müptelası olduğu en hızlı ve en popüler mesajlaşma servisi Whatsapp'ı artık masaüstü programı sayesinde bilgisayarınıza indirerek de kullanabileceksiniz. Baştan beri söylerim Whatsapp için en önemli iki eksiklik görüntülü konuşma ve bilgisayar sürümü olmayışıydı. Nihayet bu eksikliklerin farkına varıp ilk etapta uygulamanın bilgisayar sürümünü resmi olarak yayınladılar. Görüntülü konuşma özelliğinin de çok yakında kullanılmaya başlanacağı söyleniyor.

  WhatsApp Bilgisayar Versiyonu İndir


  Bilgisayar başında da rehberinizdeki insanlarla rahatlıkla mesajlaşabilmek için şuradaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz. Bu güzel uygulama sayesinde WhatsApp masaüstü platformunda Skype ve benzeri programlara da ciddi bir rakip olmaya başlayabilir. Zira günümüzde hem cepten hem bilgisayardan tek bir uygulama ile iletişim kurabilmek çoğu insan için önemli bir artı.

  WhatsApp Bilgisayara Nasıl Kurulur?


  İlk etapta yukarıdaki linkten uygulamayı bilgisayarınıza indirin. Ardından programı bilgisayarınıza kurup çalıştırın. Açılan ekranda telefonunuzdaki Whatsapp uygulaması aracılığı ile taratmanız gereken bir kod görünecektir. Bilgisayar uygulamasındaki bu kodu telefonunuzdan Whatsapp - menü - WhatsApp Web yolunu izleyerek tarattığınız taktirde kolayca Whatsapp hesabınıza bağlanacaksınız. Farklı platformlar için Whatsapp kurulumu şu şekilde:

  Whatsapp Kurulum

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder