Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  6 May 2016

  İstemsizce Güldüren Facebook Yorumları!  Cem Yılmaz bir gösterisinde "Türkiye'de komedyen olmak gerçekten zor çünkü mizah insanımızın genlerinden gelen bir şey. Hal böyle olunca beklenti yüksek oluyor." demişti. Cidden insanımız mizahi olarak genetik bir yeteneğe sahip. Zira en beklemediğiniz insandan bile yeri geldi mi kopartacak bir hareket ya da yorum duyabiliyoruz. Bunu çoğu ülkede göremezsiniz aslında. Örneğin İngilizler, Ruslar, Japonlar, Almanlar vs çok soğuk kanlı ve kuralcı insanlardır.

  Dünyada sokakta gezerken rast geldiği bir tanıdığının ensesine şaplak yapıştırıp "Napiyon lan hayırsız?" diye bir tepki veren bizim insanımızdan başka bir millet olduğunu sanmıyorum. :) Bunun gibi yüzlerce örneğe sahip bir millet olmamız, günlük yaşamımızın bir kopyasını sosyal ortamlara da aktarmamıza neden oluyor. Nasıl mı? İşte size örnekleri:


  Buradaki yorumda Fenerbahçe ile dalga geçmeye çalışılırken olay Beşiktaş'ta patlıyor. Alttaki yorumları okursanız daha iyi anlarsınız :) Hayır şimdi Beşiktaş'ın suçu ne? :)  Şeytana Planlarını anlatan ergene hayatın tecrübesini yaşamış bir abisinden derin ve anlamlı öğütler :)  Siz siz olun Facebook üzerinden yapılan analiz ve testlere merak sarmayın. Zira sonuçlar Resimde gördüğünüz sağdaki yorumlar kadar vahim olabilir :)


  Burada konu yine nasıl Beşiktaş'a geldi bu sefer ben de anlamadım inanın :)


  Adana'nın gençleri yine yakıyor geceleri :)  Ayna ile selfie mi çekiyosun napiyosun anlamıyorum ki :)


  Yine farklı açıdan bakan ve olaya bilimsel çözüm getiren insanımız :)


  Buna yazacak bir lafım yok :D


  Kendiyle barışık insanlardır erkekler. Hammaddesi odun olsa da :)

  1 yorum: