Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  18 May 2016

  Her Şeyi Tamir Edenbilen Tuhaf Ürün!  Hayatımda çok tuhaf ürün gördüm ama inanın bu kadar ilginç ve işe yarar bir şeyi ilk defa görüyorum. Yukarıdaki videoyu izlediğinizde fark edeceksiniz. Birkaç arkadaş baş başa verip ısıtıldığında yumuşayıp istenilen şekle sokulan, soğuduğunda tekrar sertleşen bir madde üretmiş. Bu nasıl bir maddedir arkadaş? Plastik ile oyun hamuru arasında muallakta kalmış, canı sıkıldıkça istediğini olmaya karar veren bir madde sanki.

  Yıllardır bizi yavaş yavaş zehirleyen plastiğin tarih olma ihtimaline mi sevineyim, bu tuhaf maddenin her şeyi tamir edebildiğine mi? İnanın şu kapitalist sistemin tek sevdiğim yanı insanları yeni icatlar üretmeye zorluyor olmasıdır. Paranın yaptırdığı kötülükler olsa da az sayıdaki iyiliklerinden biri de budur insanlığa. Şu maddenin işe yaramayacağı yer yok vallahi. Ben bununla anahtar bile yaparım lan :)

  Bahsi geçen çok amaçlı bu tuhaf ürünü şuradaki adresten 3 adeti 5 Avro bedelle sipariş edip günlük yaşamınızda kullanmaya başlayabilirsiniz :)

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder