Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  1 Tem 2015

  Işid (Deaş) Fitnesi Tüm İslam Alemini Saracak!  Daha önce paylaştığım şuradaki yazımda Işid'in nasıl bir fitne olduğu ve Yahudiler tarafından Arz-ı Mevud'u gerçekleştirme adına İslam aleminin başına nasıl musallat edildiğini kabaca anlatmıştım. Ancak zamanla nasıl gözden kaçırdığımı bilemediğim Ahmet Mahmut Ünlü hocanın bu konudaki detaylı ve hadislere dayanan videosu ile karşılaştım. Bu videoda tam da benim anlatmak istediğim noktalara değindiğini görünce hem sevindim hem de daha çok irkildim. Zira yazımın üstüne eklediğim videoyu siz de izlediğinizde göreceksiniz ki Ahmet hocanın hadislere dayanarak verdiği bilgilere göre Işid, hem Arap yarımadası hem de Ortadoğu coğrafyasını çok sarsıcı bir şekilde kana bulayacak ve gittikçe büyüyen bir fitne halini alacak.

  Bu melunların ilk zuhur ettiği zamanlar insanlar küçümsemiş ve ne idüğü belirsiz bu din düşmanlarının bu denli büyüyeceğini tahmin etmemişti. Ama gelinen nokta Işid'in terör faaliyetlerini devlet olduğunu vurgulayarak sürdürmeye başladığını ve Irak, Suriye ve Arabistan da dahil olmak üzere büyük bir coğrafyaya hızla yayıldığını ve yayılmaya devam edeceğini gösteriyor.

  Işid İsrail İlişkisi:


  İsrail ve Yahudi halkının çoğunluğunun amacına hizmet eden Işid terör örgütü, ABD'nin Irak müdahalesi sonrası Saddam'ın ordusundan kalan tüm silahları br çırpıda ele geçirerek dünyayı hayrete düşürmüştü. Bu denli kolay ve hızlı yükselişinin sebebi onlara destek veren İsrail devleti olduğunu İsrail'li bir Haham olan Nir Ben Artzi'nin açıklamaları gösteriyor:

  İsrailli Haham Nir Ben Artzi internet sitesinden Yahudi cemaatine yaptığı vaazda Işid ve El Kaide gibi terör örgütlerinden kardeş olarak bahsetti. "Tanrı bize Işid ve El Kaide gibi kardeşleri gönderdi ki Yahudi halkına dokunulmaması gerektiğini tüm insanlığa gösterdi." şeklinde sözler kullanan haham Işid ve El Kaide gibi örgütlerin aslında İsrail'in amaçlarına hizmet ettiğini gösterdi. Vaazının devamında İsrail dışındaki Yakında Avrupa ve İslam ülkelerini tehdit edecek bu örgütlerin vereceği zararlardan kurtulmanın tek yolunun İsrail devletine gelmek olduğunu söyleyen Haham dünyanın çeşitli ülkelerindeki Yahudi halkını bu vesileyle İsrail'e davet etti.

  Dünyayı kandıran İsrail devleti kendisini bir kez olsun tehdit etmemiş, tersine bölgedeki sadece İslam devletlerine ve müslüman halkına zararı dokunmuş bu örgütü bölgeye musallat ederek gözü olduğu toprakları daha kolay ele geçirme fırsatı elde etme derdindedir. İslam devleti kurma vaadiyle İsrail tarafından kandırılan kimseler Bağdadi adındaki Yahudi köpeğinin himayesine girerek İslam'a ve Müslümanlara büyük zarar vermektedirler. Aşağıdaki harita Işid tehlikesinin ne denli büyük olduğunun en bariz kanıtıdır. Ülkemizin sınırlarına kadar genişlemiş olan bu Yahudi köpekleri Kilis'i de zaman zaman bombalayarak bölge insanının orayı boşaltmasını hedeflemektedir. Amaçları ülkemizin topraklarında da gözü olan Yahudiler için Kilis, Hatay ve Gaziantep gibi şehirlerimizi bombalayarak Müslümanlardan arındırmaktır.  Kıyamet alametleri ve Hz Mehdi'nin gelişinin alametlerinden biri olarak göserilen bu Işid fitnesini destekleyen ya da sempati duyan Müslümanlara cehennem azabı yakındır. Zira gavur dahi safını belli ederek islama zarar veriyor ama Işid'li melunlar islama doğrudan kendi içerisinden dost görünerek ve İslam adına bunu yaptığını söyleyerek zarar veriyor. Allah biliyor ki İslam için bundan büyük fitne ve tehdit bu zamana kadar olmamıştır. Zira içeriden bölünerek dağılacak bir İslam ümmetini toplamak her şeyden zor olacaktır. Bunu yapabilmek için de Allah'ın kudretini ve yardımını almak gerekir. Bu vesileyle Işid fitnesinin sonunu getirmek ve dağılan İslam alemini toplamak için Allah Hz Mehdi'yi görevlendirecektir...

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder