Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 Oca 2015

  Fransa'nın 11 Eylül'ü Hakkında Bilinmeyen Gerçekler!  Fransa'da 12 kişinin öldürüldüğü baskının arkasında İsrail'in olduğunu düşünmemek ancak aptallıktır. Bir kaç hafta önce Birleşmiş Milletlerde oylanan Filistin'in ülke olarak tanınma yasasına evet diyen Fransa hükümeti cezalandırılmıştır. Tanımak istediği Araplar'ın nasıl fanatik olduklarını dünyaya göstermek isteyen İsrail Hz Muhammed'e hakaret eden dergiyi hedef olarak seçerek üstünde zerre kadar şüphe bırakmamıştır. Nitekim polislerin bir matbaaya sıkıştırdığı teröristlerin ölü olarak ele geçirilmesi bu olayın perde arkasındaki gücün aslında israil olduğunun kanıtlanmasını önlemiştir. Amaç, Avrupa'da yükselen İslamın önünü keserek, bağımsız Filistin devletini tanıyan dünya ülkelerini bizzat Arap aşırıcıları bahanesi ile cezalandırmaktır.

  Fransa başbakanının ölenleri anma yürüyüşüne gelmesini istemediği İsrail başbakanı Netanyahu'nun ısrarla bu yürüyüşe katılmasının sebebi de Yahudilerin Filistin halkını öldürmekte haklılığını göstermek istemesidir. Evet bu olay Fransa'nın 11 Eylülüdür. Tıpkı 11 Eylül'de olduğu gibi Siyonist güçler, Batıya kendi oluşturduğu sapkın örgütler aracılığı ile Arapların ne kadar terörist bir millet olduğunu göstererek kendilerini desteklemelerini istemektedirler.

  11 Eylülde yıkılan ikiz kulelerin uçak darbesiyle çökmesi ne kadar saçmaysa, 12 kişiyi öldüren 3 teröristin de ölü ele geçirilmesi de aynı derecede saçmadır. Nasıl 11 eylülde ikiz kuleler içeriden dinamit yardımıyla yıkıldıysa, baskını yapan teröristler de Fransız polisinin içindeki siyonistler aracılığı ile öldürülmüştür. Bu sayede bir çarpışma esnasında öldürüldü süsü verilen teröristlerin aslında kim oldukları ve bu baskını nasıl, kimin desteğiyle planladıkları sonsuza kadar öğrenilemeyecektir...

  Tavsiye Makale: İki Yüzlü Batı ve Yüzsüz Medyası >>>
  Tavsiye Makale: Büyük İsrail Projesi ve Yeni Dünya Savaşı Projesi >>>
  Tavsiye Makale: Rusya'nın Türkiye Üzerindeki Emelleri >>>

  Tabi ki her haltın içinde Yahudiler var diyemem ama bu olayın ve 11 Eylül saldırılarının arkasındaki gücün Yahudi lobisinden ve siyonist güçlerden başkasının olmadığına eminim. Zira bu olaydan çok önce gerçekleşen 11 Eylül saldırıları sayesinde Batı, İslam dinine ve Arap dünyasına en sert şekilde cephe almış, hatta demokrasisi ile övünen ABD'de bile İslam karşıtı gösteriler meydana gelmiştir. Charlie Hebdo isimli melun dergiye yapılan saldırının da yankıları hiç  şüphesiz farklı olmayacaktır. Dünyayı kendi emellerine göre kandırmak isteyen ve bunu her fırsatta para ile beslediği El Kaide ve IŞID gibi islam diniyle alakası olmayan gruplara yaptıran rezil millet Yahudilerin gerçek yüzünü tüm dünyaya haykırmanın zamanı gelmedi mi?

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder