Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  15 Oca 2015

  Anket Doldur Para Kazan [Garantili Ödeme]  Uzun zamandır internet alemini yakından takip eden ve blog yazarlığım sayesinde tüm gelişmelerden anında haberdar olabilen biriyim. Ama bu zamana kadar ne yalan söyleyeyim internetten para kazanma yöntemleri adına açılmış sitelerin amacı tamamen sizin vaktinizi almak ve ellerindeki gereksiz e-kitapları satarak üzerinizden rant sağlamaktı. Ben hiçbirisinin bu tuzağına düşmediğim gibi bu yalanlara aldanacak pek çok kişiyi de uyararak parasını kurtardım. Ama bu makalemde anlatacağım yeni yöntemi yeni keşfettim, denedim ve sorunsuz çalışan güvenli bir sistem olduğunu görerek çok şaşırdım.

  Güvenli Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi

  İnternet üzerinden anket doldur para kazan sistemi üzerinden hizmet veren bir site, pek çok kullanıcısına yıllardır anket başına 1 ile 5 euro arasında bir ödeme yapıyor. Bu siteyi yeni keşfetmeme rağmen çevremde kısa sürede ödeme alan kişileri gördüm ve şaşırdım. İlk defa internet üzerinden bu kadar kolay ve zahmetsizce ödeme alındığına tanık oldum. Zira daha önce anket doldur para kazan sistemi üzerinden çalışan bazı dolandırıcı siteler ülkemizde geçerliliği olmayan çekler ile ödeme yapıyor, kullanıcılar da çeki bozduramadığı için mağdur duruma düşüyordu. Ancak bu yeni sistem tüm dünyada ödeme geçerliliği olan ve banka hesabınıza para aktarmanıza aracı olan Paypal isimli bir online para transferi sitesini kullanarak ödemenizi gerçekleştiriyor.

  Paypal hesabınıza yapılan ödemeyi ülkemizde kolayca banka hesabınıza, hatta kredi kartınıza aktarmanız mümkün. Bunun anlatımı için internet araması yapabilir ve kolayca öğrenebilirsiniz. Paypal sayesinde hem kolay, hem de güvenli ödeme almanıza olanak sağlayan bu yeni anket doldur para kazan sisteminin işleyişi ise oldukça kolay.

  Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanabilirim?

  Sık kullandığınız bir mail adresinizle kayıt olacağınız bu anket sitesi size düzenli olarak anket doldurma sayfalarının linklerini gönderecektir. Mail gelen kutunuzdan ulaşabileceğiniz bu linklere tıklayarak anketi doldurursunuz ve kazandığınız tutar hesabınıza otomatik olarak tanımlanır. Toplamda doldurduğunuz anketlerden 5 euro kazandığınızda ödeme talep edebilirsiniz. Daha önce hesabınıza tanımladığınız Paypal hesabınıza talebiniz üzere ödemeniz yapılır. Geriye sadece Paypal hesabınızdan banka hesabınıza parayı aktarmak kalır.

  Ödemenizi almadan önce Paypal hesabınızı onaylatmayı unutmayın. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi de Google üzerinden Paypal onaylatma aramasını yaparak ulaşabilirsiniz.

  Para Kazandıran Anket Sitesine Nereden Kayıt Olunur?

  Anket doldurarak para kazanmanıza olanak sağlayan bu güvenli servise kayıt olmak için iletişim sayfasından kayıt olmak istediğiniz mail adresini bana göndermeniz yeterli. Bir kaç gün içerisinde bana gönderdiğiniz mail adresine kayıt linki yollayacağım. Bu linke tıklayarak sisteme üye olabilir ve kolayca anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta ise, sisteme kayıt olurken, kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve gerçekçi bir şekilde yazmanız gerektiğidir. Zaman kaybetmeden sisteme kayıt olmak istediğiniz mail adresinizi bana yazın kayıt linkinizi alın...

  http://www.masivaname.com/p/iletisim.html

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder