Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  17 Eki 2014

  Kanınız Bozuk, Sütünüz Bozuk, Yediğiniz Ekmek Haram!


  Bazı Pkk yandaşlarının günlerdir Kobani için ülkeyi birbirine kattığı hepimizin malumu. Yıllardır polisimize ve askerimize çektirmediğini bırakmayan bu melun insanlar bir tarafları sıkışınca yine o asker ve polisten Kobani'ye yardım etmesini isteme yüzsüzlüğünü gösteriyor, üstelik bunu devletin malına can güvenliğine saldırarak yapıyor. Bunun izahını kim nasıl yapabilir bilmiyorum ama yukarıdaki videoda uzun süredir yapılan eylemler karşısında tepkisini başlıkta verdiğim sözlerle dile getiren bir özel harekat mensubu olayın çıkış sebebini sanırım çok güzel açıklıyor.

  Bu ülkede herkesin bir safı var. Herkes bir yol tutturmuş yürüyüp gidiyor. Bu başbakan benim başbakanım değil diyenler, devletin malına zarar verenler, ayrılıkçı, ırkçı sloganlar atıp ota boka eylem yapıp sokağa dökülenler vesaire. Ulan merak ediyorum 70 milyondan fazla nüfusa sahip bu ülkede hiç mi kendini Türkiye'li hisseden yok? Doğusu sakinleşse batısı karışıyor. Biri Kobani der biri Gezi parkı. Eylem maksadıyla tepkini ülke malına ve insanlara zarar vererek göstermek kadar geri kafalı bir davranış yok.

  Yeter artık gerçekten sıkıldık. Bu kanı bozukluğa, sütü bozukluğa bir son verin. Kimse sizin kıçı kırık Kobaniniz için ölmek ya da savaşa girmek zorunda değil. Herkes ettiğini bulur. IŞID, PKK'ya Allah'ın musallat ettiği bir beladır. Boşuna dememişler dinsizin hakkından imansız gelir diye. Allah sizi birbirinize kırdırsın inşallah...

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder