Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  9 Eyl 2014

  iPhone 6 Özellikleri, Fiyatı ve Fotoğrafları  Tüm dünyanın merakla beklediği iPhone 6 nihayet görücüye çıktı. Apple yine bir çok sürpriz yaparak kullanıcılarını şaşırtmadı diyebiliriz. Zira yeni iPhone 6 akıllı telefonu 4.5 ve 5.5 inchlik ekranları ile iki farklı model olarak piyasaya sürülecek.

  Önceki modellere göre 3 kat daha hızlı wifi bağlantısı özelliğine sahip iPhone 6 artık daha hızlı bağlantı ile indirme ve video izleme işlemi yapmanıza olanak sağlayacak. Akıllı telefon kullanıcıları bilgisayar wifi bağlantısı ile telefon bağlantısı arasında bazen büyük farklar olabildiğini görmüştür. Bu fark i Phone 6 ile en aza indirgenecek diyebiliriz.

  iPhone 6 ve iPhone 6 Plus olarak iki farklı model ile piyasaya sürülecek telefonun her ikisinde de A8 işlemci kullanılacak. Bu yeni A8 işlemcinin önceki iPhone'lara göre %50 daha fazla performans ve hız sağlayacağı söyleniyor.

  Görüntü ve ekran çözünürlüğü ile de fark yaratacak olan iPhone 6 özellikle kalite meraklıları için 1080p high definition ekran çözünürlüğüne sahip olacak.

  Yeni iPhone 6 modelinin ABD satış fiyatı ise 199 dolardan başlayarak 399 dolara kadar çıkabilecek. Ancak bu fiyatlar ne yazık ki ülkemizdeki satış fiyatlarının altında kalacak.


  iPhone 6 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?
  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder