Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  25 Eyl 2014

  iPhone 6 ile Ne Yapacağını Şaşıran İnsanlar!

  Gülsem mi ağlasam mı a dostlar. Bir tarafta paranın su misali aktığı, bizdeki değeri 2.23 lira olan 1 doların tuvalet kağıdı olarak kullanıldığı memleket ABD, diğer tarafta kendi ülkesinde 100 dolar olan iPhone telefonların 3 bin TL ye giriş yaptığı ülke Türkiye. Hezeyan içerisindeyim arkadaş. Yanlış anlamayın bu feryadım neden benim de bir iPhonem yok serzenişi şeklinde değil. Benim asıl kızdığım nokta, bizde asgari ücretle çalışan birinin 3 aylık geriline eş değer olan bu meretin ülkesinde bir futbol topu kadar değer verilmeden çeşitli saçma sapan oyunlarda mundar edilmesidir.

  Bir akıllı telefon ne için alınır? Konuşma ve mesajlaşma dışında, internettir, fotoğraf çekmedir, müzik dinlemedir bu gibi ek işler için ihtiyaç duyulur değil mi? Ama gelin görün ki Amerika'da bazı ruh hastası olduğunu tahmin ettiğim insanlar yeni iPhone 6 modelini çeşitli testlere tabi tutarak bir nevi yeni bir eğlence akımı geliştirdiler. iPhone 6'yı sıvı nitrojenin içine atandan tutun da makinalı tüfekle tarayana kadar pek çok kafadan çatlak insanı görmek mümkün. Bana inanmıyorsanız kendi gözlerinizle görün:

  Makinalı Tüfek iPhone 6'ya Karşı:


  Sıvı Nitrojende iPhone 6 Yüzdürme:


  iPhone 6'yı Oyun Hamuru Sanmak:

  3 yorum:

  1. Allah akıl fikir ihsan etsin böyle insanlara... Bir insanın en önemli hazinesi elindeki zamandır ama görünen o ki zamanını böyle saçma sapan şeylerle boşa heba eden insan sayısı her geçen gün artarak çoğalıyor...

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Hiç sorma arkadaşım. Özellikle son dönemde ne kadar ilginç ve gereksiz girişim varsa virüs gibi yayılarak popüler oluyor.

    Sil
  2. Tipini sevmedim zaten. Alayını patlatabilirler. :)

   YanıtlaSil