Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  28 Eyl 2014

  Deezer ile Yasal Mp3 Dinleme Keyfi Sadece 1 TL  Yasal sorunlar olmadan reklamsız ve zahmetsiz bir şekilde müzik dinlemenin keyfine varmak istiyorsanız son zamanlarda popüler olan online müzik dinleme servislerine bir göz atın derim. Tabiki çoğu belli bir ücret karşılığında bu hizmeti kullanıcılarına sağlamaktadır ancak yasal ve rahat bir müzik keyfi yaşamak isteyen her vatandaşın oldukça cüzzi olan bu ücretleri karşılaması çok da zor olmasa gerek. Zira diğer türlü 1 albüme vereceğiniz paraya milyonlarca müzik dinleme şansına erişebileceksiniz.

  Aslında bu yazımı kaleme almamdaki asıl neden dünyaca ünlü bir müzik dinleme servisi olan Deezer'in harika kampanyasıdır. İddia ettiklerine göre 2 ay premium aboneliği sadece 0.99 yani 1 Tl'ye satın alabiliyormuşuz. Normalde 9.99 yani 10 Tl olan aylık abonelik Paypal üzerinden yapılan alışverişler için sadece 1 Tl'ye karşılanıyor.

  Halihazırda Paypal kullanıcısıysanız hesabınızdan şuradaki sayfaya gitmeniz ve gerekli butona tıklamanız yeterli olacaktır. Ancak paypal hesabı olmayanlar ilk olarak www.paypal.com/tr adresine girerek kayıt olmaları ve kredi kartlarını sisteme girmeleri gerekmektedir. Şayet güvenlik konusunda çekinceleriniz varsa sakın tedirgin olmayın çünkü Paypal dünyanın en güvenli online satış aracısı olarak bilinir. Zira ben de bu servisi 2 yıldan fazla süredir kullanmaktayım ve hiçbir sorun yaşamadım.

  Konumuza dönecek olursak, paypal aracılığı ile Deezer üzerinden sadece 1 TL'ye 2 aylık premium hesaba sahip olabilirsiniz. Peki neden premium hesap almalısınız? Çünkü site ücretsiz üyelere sadece 60 saatlik müzik dinleme hizmeti sunmakta ve her şarkıdan sonra ücretsiz üyeler reklam dinlemek zorunda. Hem reklamlardan kurtulmak hem de kesintisiz online müzik dinlemek için bence bu bulunmaz bir fırsat. Deezer aynı zamanda Android ve İphone kullanıcıları için geliştirdiği uygulama sayesinde cepten de kolayca ulaşılabilmektedir. Diğer yandan bu servisin bana göre en güzel yanı offline olarak internet bağlantınız olmadan da müzik dinlemenize imkan sağlaması. Tabiki bu hizmet de premium üyeleri için geçerli.

  Kampanya notu: Bu kampanya ile 2 ay için 0.99TL, sonrasında standart Premium+ üyelik bedeli olan aylık 9.99TL ödeyeceksiniz. Süreniz dolmadan premium aboneliğinizi iptal ettirmeyi unutmayın. Kampanya 15 Ekim 2014 tarihine kadar geçerlidir.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder