Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  31 Ağu 2014

  Ücretsiz Sözlük Scripti İndir  Bir zamanlar gençlerimizin suyunu çıkartmaya başladığı ve günümüze kadar bu geleneğini devam ettirdiği sözlük olayı gün geçtikçe daha fazla kitleleri kendine çekiyor. Zamanla ekşi sözlük, tatlı sözlük, tuzlu sözlük ve muzlu sözlük gibi birbirinin kopyası ve saçma alan adları ile piyasaya sürülen, asıl amacı yararsız bir eğlence anlayışı ve vakit kaybı olan ama adında daha çok insanlığa yararlı bir site imajı veren bu virüsvari siteleri oldum olası sevmemişimdir.

  İnsanlık halidir herkesin fıtratı ve zevkleri aynı olacak değil. Ben pek haz etmiyorum. Özellikle kendilerine yazar diyen bu sözlükte editörlük yapan kişilerin yazarlık mesleğini bu derece aşağıya almaları ve kendilerini nimetten saymaları gerçekten komiğime giden bir başka nokta. Her neyse lafı fazla dolandırmadan bu tarz sözlük sitesi sahibi olmak isteyen kişilere hazır ve ücretsiz bir scripti tanıtayım. Zona sözlük adındaki bu scriptkullanımı son derece basit ve tamamen ücretsiz bir sözlük sitesi yazılımıdır. Kurulum indireceğiniz dosyanın içerisinde anlatılmaktadır. Önizleme ve indirme linkleri aşağıdadır.


  Şifre: www.masivaname.com

  4 yorum:

  1. Cevaplamak istersen şayet mime davetlimsin :) Geri çevirme olur mu? :)

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Ne demek ya mim olsun senden olsun şeref duyar itina ile cevaplarım :)

    Sil
  2. Çok teşekkür ederim arkadaşım, merakla bekliyorum öyleyse :) Benim cevaplarım son postta, dilersen göz atabilirsin ;)

   YanıtlaSil
  3. Herşey tamam da admin girişi nasıl yapılıyor? şİFRE NE?

   YanıtlaSil