Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  2 Ağu 2014

  Mega Mag - Responsive Magazine Blogger Teması  Bir Blogger kullanıcısı olarak kendi adıma çok seviniyorum. Çünkü gün geçtikçe ücretli olsun ya da ücretsiz olsun pek çok tarza ve kitleye hitap edebilen kaliteli temalar üretilmeye başlanıyor. O kadar ki bazı temaların wordpress kullanıcılarını dahi kıskandıracak derecede kaliteli ve gösterişli olduğunu düşünüyorum. Mega Mag Responsive teması da bu ayarda bir tema. Çok kullanışlı arayüzü ve gösterişli yapısı sayesinde her tarzda blog siteniz için kullanabileceğiniz bu temaya benim gibi hayran kalabilirsiniz.

  Yalnız her güzel çalışmanın bir bedeli olduğu gibi Mega Mag temasının da bir bedeli var. 20 dolar bedelle themeforest üzerinden satışa sunulan bu harika Blogger temasını indirmek ve kullanmak için 43 TL civarında bir bedel ödemeniz gerekiyor. Uzun soluklu ve getirisi olacak bir siteniz varsa hiç düşünmeden bu bedeli ödemeyi göze almanızı öneririm. Zira bir sitenin ya da blogun teması onun en önemli unsurlarından birisidir. Ne kadar kaliteli ve özgün içerik girerseniz girin, kaliteli ve hızlı açılan bir temaya sahip değilseniz ziyaretçiler sitenizi hızlı terk edecektir.

  Mega Mag ismindeki bu tema tablet, telefon ve pc uyumluluğu sayesinde her platformdan ziyaretçileri sitenize kazandıracaktır. Bu harika temayı satın almak isteyenler şuradan ilgili sayfaya ulaşabilirler.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder