Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  17 Tem 2014

  Point Blank Açılmıyor Hatası ve Çözümü  Çok sevdiğim ve vakit  geçirmek için sık sık oynadığım fps oyunu Point Blank son zamanlarda çeşitli sorunlar nedeniyle benim gibi pek çok oyuncusunu canından bezdirmeyi başardı. Bu sorunlardan dolayı hiç şüphesiz ki pek çok kişi olumsuz etkilenerek oyundan soğumaya başladı. Özellikle bugün de baş gösteren Point Blank açılmama problemi belli aralıklarla yaşanan rutin bir problem haline geldi.

  Hayır anlamadığım nokta koskoca oyunsun bu gibi hataları anında gidermen ve sorunu ortadan kaldırman gerekirken bir gün hatta iki gün boyunca oyuna giremeyen oyuncularına ne gibi bir açıklama yapabilirsin ki? Bu oyunu benim gibi arada bir canı sıkıldığı zaman girenlerin dışında çok sık oynayan ve para harcayan insanlar da var. Aslında onların işi daha vahim. Para ödediğin oyunu oynayamamak ne kötü bir durumdur Allah bilir.

  Tavsiye  Makale: Cepten Bedava İnternete Girmenin Yolu >>>
  Tavsiye Makale: Youtube Video Reklamlarından Kurtulma >>>
  Tavsiye Makale: Dünyanın En Zor Oyununu Oynayın >>>


  Point Blank Launcher Başlatılamadı Hatası:


  Neyse konumuza dönecek olursak Point Blank açılmıyor diye sinirlenenler için oyunun resmi Facebook sayfasından bir duyuru yapılmış. Duyuruda hatanın giderilmeye çalışıldığını ve şimdilik oyuna girmek için DNS ayarlarını aşağıdaki numaraları girerek değiştirmemiz gerektiği söylenmiş.

  208.67.222.222
  208.67.220.220

  Bu DNS adreslerini girdiğinizde oyun sorunsuz olarak çalışmaktadır. Şahsen denedim. En azondan 17.07.2014 tarihinde oyunun açılmamasıyla ilgili yaşanan genel sorunda bu işimi gördü ama ilerleyen zamanlarda oyun başka hatalar verir de bu yöntem de işe yaramazsa ne yaparsınız bilemem. Yine de oyuna girmede sorun yaşadığınız zamanlarda resmi duyuruları takip edebilmek için oyunun şuradaki Facebook sayfasını takip etmenizi öneririm.

  Yukarıdaki DNS yöntemi işe yaramazsa şuradaki adımları da deneyebilirsiniz...

  1 yorum:

  1. Şu an açılmıyor. Birkaç dns denedim ama boş...

   YanıtlaSil