Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  25 Haz 2014

  En İyi Android Futbol Oyunu: Dream League Soccer  Aslında yaşıtım olan erkeklere nazaran öyle çok oyun meraklısı biri değilimdir. Ama ara sıra vakit geçirmek ve biraz eğlenmek için tabletimden oyun oynamak iyi geliyor. Hal böyle olunca en sevdiğim oyun kategorilerinden spor oyunlarını çok iyi takip ederim. Özellikle futbol oyunlarını tek tek denerim. Şu zamana kadar pek çok Android futbol oyununu denedim ama inanın hiçbiri bu makalemde bahsedeceğim oyun kadar zevk vermemişti.

  Konuya gelecek olursak Dream League Soccer adındaki bu yeni keşfettiğim oyun gerçekten harika özelliklere sahip. Adından da anlaşılacağı gibi hayalinizdeki takımı oluşturmanız için size pek çok seçenek sunuyor. Stadyumdan takım kadronuza ve transferlere kadar çok geniş bir fonksiyona sahip olan bu oyun aynı zamanda üç boyutlu kaliteli görselleriyle de rakiplerinden geri kalmıyor.

  Tavsiye Makale: Android Telefonu Hızlandırmanın Yolu >>>
  Tavsiye Makale: Cepten Matematik Sorularını Çözen Program >>>
  Tavsiye Makale: Cihazda Yeterli Alan Yok Hatası Çözümü >>>

  Son zamanlarda Real Football serisi ile Gameloft firmasının tekeli altına girmeye başlayan Android futbol oyunu anlayışı artık Dream League Soccer sayesinde yeni ve ciddi bir arenaya daha taşınıyor. Dream League Soccer özellikle Real Football 2014 gibi oyunlara göre 120 mb olan boyutu ile hem daha az yer kaplıyor hem de 3D grafikleri ile görüntü açısından da içerik açısından da onlardan aşağıya kalmıyor. Bunu başarabilen bir futbol oyunu olarak Dream League Soccer ekibini tebrik ediyor, futbol oyunu meraklılarının en kısa sürede bu harika yapımı denemesini tavsiye ediyorum...

  Oyunu şuradan indirebilirsiniz.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder