Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  30 Haz 2014

  Blogger Video Teması  Uzun bir süredir Blogger için hazırlanmış yenilikçi bir çizgisi olan video teması görmemiştim. Ortalıkta dolaşan pek çok Blogger video teması var ama hiçbiri benim istediğim gibi şık ve sade görünüme sahip değildi. Bugün Sora Templates'in yeni bir Blogger teması olan Video Tube'yi gördüğüme ne kadar sevindim bilemezsiniz. Sonunda aradığım standartlara yakın bir video temasını Blogger üzerinden kullanabilecek olmam gerçekten sevindiriciydi.

  Eminim benim gibi pek çok kişi Blogger üzerinden video, fragman ya da benzeri siteleri için bu tarz bir temaya ihtiyaç duyuyordur. O yüzden bu harika temayı tanıtma ve bilmeyen kişilere de aktarmak istedim. Temanın tasarımı son derece sade ama bir o kadar da şık ve yenilikçi. Responsive özelliği sayesinde her cihazın ekran genişliğine uyum sağlayan bu temada en dikkat çeken ve benim en çok hoşuma giden şey ise anasayfa düzenindeki güzellik oldu. Belirlediğiniz etiketlere ait yazıları anasayfada gösterebilmenize imkan tanıyan bu şablon tam bir video sitesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunuyor.

  7 yorum:

  1. Merhaba;

   Blogger'da video eklediğimizde bir bloğa dosya yükleme kotamızda doluyor mu? Yoksa örneğin youtube linklerinin verildiği bir site yaptım. Burada ki linklere basan ziyaretçiler blog üzerinden mi şarkıyı izliyorlar youtube üzerinden mi? Tecrübe ettiğinizi düşündüğüm için size sormak istedim. Teşekkürler.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Youtube ve benzeri sitelere yükleyerek paylaşırsanız sorun olmaz. Ancak Blogger paneliniz üzerinden video seçerek yüklee yaparsanız kotanıza yansır. Sadece link şeklinde paylaşırsanız da kotanız dolmaz.

    Sil
  2. Hocam bu full versiyon mu acaba çünkü fiyatı 5,95 dolar diyor

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Malesef full versiyon değil. Ancak indireceğiniz sürümünde sadece yapımcının backlinki olacaktır. Linki kaldırmak isterseniz o bedeli ödemeniz gerekiyor.

    Sil
  3. Hocam teşekkür ederim temayla ilgili bir sıkıntımız olursa yazarım yardımcı olursanız sevinirim :) İyi çalışmalar

   YanıtlaSil
  4. resimleri göstermiyor nabcez

   YanıtlaSil
  5. Temayı burdan görüp satın aldım.Şu an tek istediğim şey ise demo linkindeki gibi görünebilmesi. Sitede birçok özellik çalışmıyor şu an. en başta gelenleri saymak gerekirse ana sayfada gönderilerin Tablo - Liste şeklinde görüntülenmesini sağlayan butonlar, ve hemen onun alt bölümünde bulunan kategorilerdeki başlıca içerikleri gösteren bölüm. daha birçok şey var yardımcı olabilme imaknınız varsa çok sevinirim.Sitenin hiçbişeye benzememesinemi yanayım verdiğim parayamı bilemedim.

   YanıtlaSil