Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  5 May 2014

  Vestel'in Türk Annesini Özetleyen Reklamı!  Youtube üzerinde gezinirken video öncesi reklamlar hep canımı sıkardı. Ama ilk defa bir video öncesi Youtube reklamını sonuna kadar izledim. İlk saniyesinden sonuna kadar izleyen her Türk gencinde "Tam bizim evi anlatıyor" dedirten bu reklam bana da çok içten ve sıcak geldi.

  Her ne kadar Vestel markasını pek kullanmasam da, yerli teknolojik üreticisi olarak hep takdir etmişimdir. Zira pazardaki rakipleri hiç de kolay değil. Bu kadar zorlu bir pazarda bir marka olabilmek, üstelik bunu yerli imkanları kullanarak yapmaya çalışmak gerçekten takdir edilecek bir iş.Bu denli rekabetin çok çekişmeli olduğu bir sektörde ülkemizde ancak bu denli bizden reklam filmi ile başarı yakalanabilirdi zaten.

  Her şeyi bir kenara bırakacak olursak, Türk annelerinin evlat sevgisini bu denli içten ve insanı gülümseten bir şekilde anlatması da reklamı sevdiren bir başka unsur. Slogan ise en güzeli: Çok düşünen ama en sonunda bizi düşünen annelerin anneler gününü kutlarız :)

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder