Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  18 May 2014

  Rüyada Aamir Khan'ı Görmek  Kendisi çok saygı duyduğum ve çok sevdiğim mayası kaliteli, adamlığı daha kaliteli, yer yüzünde ender bulunan aktörlerden birisidir. Bana Bollywood'u sevdiren, Müslüman olduğunu duyduğumda kendisini daha bi sevdiren güzel insandır. Aktörlüğü bir yana Hindistan'da yaptığı güzel işler, çektiği son derece anlamlı ve topluma mesaj veren faydalı filmler yani kısaca yaptığı her şey bu adamı sevmeye yeter de artar bile.

  Çok sevdiğim ve çok saygı duyduğum bir aktörün rüyama kadar teşrif edip beni şereflendirmesi de ayrı bir gurur oldu benim için. Zaten bizim gibi küçük insanlar böyle büyük insanları ancak rüyasında görür. Ama bu bile mutluluk vermeye yetiyor gerçekten. Kendisi ile rüyamda iki çift laf etme olanağı buldum.

  Ahşap bir evdeyiz böyle balkonu falan var hava karanlık ve mekan gayet hoş. Aamir kankamla laflaşıyoruz. Dedim görüşmeyeli nasılsın dostum ünlü olmak seni yormuyor mu? Dedi haklısın biraz yorucu bir iş yapıyoruz ama insanlar tarafından sevilmek güzel bir şey. Adam rüyamda bile asortik replikler veriyor ya laflara bak :p

  Neyse biraz sessizlik oldu elini omzuma attı ve hoş bir gülümseme ile "Dhoom 3 (Aamir Khan'ın son filmi ve ülkemizde daha yaz ayında gösterime girecek) Türkiye'de gösterime girdi sence gişe sonuçları ne oldu?" diye sordu. Rüyamda Dhoom 3'ün gişeye girmiş olmasından bihaber olan ben tabi ki cevap veremedim. Yine gülümsedi ve "Tüm zamanların en iyi yabancı film gişe hasılatına erişti dedi. Ben de "Abi helal olsun ya nasıl başarıyorsun bunu dedim." Sonra Aamir Khan'la olan kısa sahnem birden bitti. Sonrasında alakasız ve bir o kadar saçma bir rüyaya dalmış olmam dahi bu sahneyi unutmama neden olamadı.

  Adamla rüyada bile iki dakika anca görüşebiliyoruz ya. Sorsan rüya bizim anasını satayım ne olurdu şöyle bir kaç saat sohbet edebilsem? Daha soracağım bir sürü gerekli sorum varken ne kadar gereksiz konuşma yapmışım adama. Gerçi adam da haklı kim bilir dünyada günde kaç kişinin daha rüyasına misafir oluyordur. Rüyada bile Aamir ile biraz sohbet etmek gerçekten az iş olmasa gerek :D Biran gurur duydum kendimle nedense :p

  4 yorum:

  1. "Zaten bizim gibi küçük insanlar böyle büyük insanları ancak rüyasında görür" Çok güldüm bu söze :)

   Bu arada, ben de SRK'yı görmüştüm rüyamda ama senin kadar şanslı değilim konuşamamıştım Shahrukcuğumla :)


   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Yazımda da belirttim ya adamlarla rüyamızda sohbet etmek bile çok zor kim bilir gecede kaç kişinin daha rüyasını ziyaret ediyorlardır :)

    Sil
   2. di mi di mi :))

    Mahmut Kardeş, yorum ayarlarından kelime doğrulamayı kaldırsan valla ne büyük iyilik yaparsın bizlere :) Zira robot olmadığımızı onaylamamız için bir dizi harf ve rakam girmemiz isteniyor :))

    Sil
   3. Hiç farkında değildim uyarın için teşekkür ederim. Zira normalde yorum onayı zımbırtısının rekorlar kitabına girecek insanı gıcık eden şeyler arasında olabileceğini düşünen biriyim :) Ne cümle kurdum ama :p

    Sil