Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 May 2014

  Çok Kişisel Blogger Teması


  Uzun zamandır bu tarz kişisel Blogger temaların ne zaman tasarlanmaya başlayacağını merak ediyordum. Çünkü yeni bir sistem olan Tumblr'da bu tarz temalar çok fazla görmeye başladım ve bu benim çok hoşuma giden bir özelliği oldu. Ayrıyetten benzer temaların eksikliği Blogger'ı gözümde soğutan bir etkendi.

  Bu temamızı aşırı derecede kişisel yazılar paylaşan blog yazarlarımızın kullanmasını öneririm. Çünkü tema tam bir Facebook zaman tünelini andıran görünüme sahip. Kişisel notlarınız, fotoğraf ve videolarınız sizi takip edenler için bu temada kolay bulunabilir hale geliyor. Özellikle önemli bir yazar, şair ya da aktör bu tarz temayı kullanarak blog yazarsa özel hayatını merak eden sevenleri bu tema sayesinde onu kolayca izleyebilecektir. Çok da şık ve sade bir görünüme sahip aslında.

  Tema Önizlemesi: http://scopic-template.blogspot.com/
  İndirme Adresi: http://goo.gl/SggO5W

  5 yorum:

  1. TEMA GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL TEŞŞEKKÜR EDERİZ YALNIZ SİZE BİR SORUM OLUCAK TEMADA ORTADAKİ YUVARLAKTA GÖZÜKEN RESMİ NASIL DEĞİŞTİRE BİLİRİM?

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. http://dr57u1lgwukd1.cloudfront.net/scopic/wp-content/uploads/sites/11/2013/07/avatar.png Resmin urlsi Bloggerine gel html düzle de CTRL+F Yap urlyı oraya yapıştır sonra http://hizliresim.com/ dan istedigin resmi yükle urlesini degiştir istedigin resim olur kardeşim :)

    Sil
  2. BİRDE SAĞ ÜSTTEKİ FACEBOOK VE TWİTTER LİNKLERİNDE KENDİ HESAPLARIMIN ÇIKMA ŞANSI VARMI

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Resmi değiştirmek için şablon düzenleme sayfasında CTRL + F tuşlarına basarak şu linki aratın:
    http://dr57u1lgwukd1.cloudfront.net/scopic/wp-content/uploads/sites/11/2013/07/avatar.png?776aae
    Buradaki link yerine kendi resminizin linkini yerleştirin. Facebook ve twitter sayfa adreslerini değiştirmek için de aynı yolu izleyin. Linkleri şablonda aratın ve kendi linklerinizle değiştirin.

    Sil