Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  22 May 2014

  Can Sıkıntısından Temayı Yeniledim!


  Bazen erkekler de bayanlara özgü reaksiyonlar gösterebiliyormuş. Bunu yeni fark ettim. Evde yapacak iş kalmayınca can sıkıntısından evin düzenine kafayı takıp koltukların, masaların düzeni ile oynayan ev hanımları gibi ben de blogumun tasarımına sardım birden. Neden bilmiyorum önceden çok severek kodladığım temam artık dağınık gelmeye başladı gözüme. Şöyle hem blogu toplu gösterecek, hem de göz yormayacak bir tasarım kazandırmak istedim. Her ne kadar eski görüntüsü ile yeni görüntüsü arasında dağlar kadar fark olsa da içerikler aynı olduğundan takipçilerimin yabancılık çekmeyeceğini umuyorum.

  Onca sene geçirdim ve internette pek çok tema geliştirdim ama bir türlü herhangi bir temada karar kılamadım. Şöyle 10-20 sene kullanabileceğim bir tema bulabileceğimden ya da yapabileceğimden şüpheliyim. Çok kolay sıkılan bir adamım. Üstelik çok da kararsız biriyimdir. Bu kafayla halim ne olacak bilmiyorum. Annem hep sen evlenme eşinden 1 ayda sıkılırsın başımıza iş açarsın derdi. Ne diyebilirim ki. Anneler her zaman haklıdır :) Ciğerimi analiz etmiş maşallah.

  Neyse şimdilik bu temayı da biraz kullanalım bakalım hoşumuza gitmeyen yanları zamanla düzelteceğim. Henüz çok yeni o yüzden kusurlar olursa maruz görülmesini umuyorum. Tema konusunda bir şikayet ya da önerisi olan varda sayfanın en altına iletişim kutusu ekledim oradan yazabilirler. Ya da hiç uğraştırmayayım sizi direk bu konu altına yorum ekleyin :) Yeni tasarımım hakkında değerli görüşlerinizi eksik etmeyin...

  6 yorum:

  1. gule gule kullan

   ayni sekilde bendede o hastalik var :) skildikca tema degitiriyom

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Teşekkür ederim. Kararsızlık konusunda yanlız olmadığım için sevindim. Kendimi bu konuda fazla eleştiriyorum çünkü :)

    Sil
  2. İyi iyi böyle diğeri biraz siyahtı bu mavi mavi..sevdim.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Beğenmenize sevindim :) Mavi benim favori rengimdir o yüzden bu temada kullandım aslında :p

    Sil
  3. hayırlı olsun :) ben de temamı değiştirdim, ziyarete beklerim ^ _ ^

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Teşekkür ederim. Evet yorumunu okumadan önce fark ettim böyle daha şık ve sade olmuş insanın gözünü yormuyo sana da hayırlı olsun :)

    Sil