Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  13 May 2014

  Avrupa İnsanı Neyin Kafasını Yaşıyor?  Son yıllarda yaşadıklarım ve gördüklerim çok defa bu soruyu kendi kendime sormama sebep oldu. Bu adamlar nasıl insanlar, neye hizmet ederler, dertleri, sıkıntıları, kaşıntıları nedir anlamıyorum. Birkaç sene önce TRT Eurovision'a katılmayacağını açıkladığında ben de pek çok kişi gibi ne gerek var posta koyuyorsun sonuçta eğlence amaçlı bir yarışma diyordum. Son Eurovision yarışmasında gördüklerim güler misin, ağlar mısın dedirtecek cinstendi harbiden. Bugün iyi ki bu saçmalığı canlı olarak izleme, çocuklarımıza da izletme hatasına düşmemişiz diyorum.

  Bu konuda TRT'ye doğru kararını yıllar sonra gördüğüm için hem teşekkür ediyor, hem de özür diliyorum.

  Koskoca şarkı yarışmasında sakallı bir bayan çıkıp şarkı söylüyor, bunu geçtim üstüne bir de şarkıya değil de bu ilginç görüntüye bakarak oy veren Avrupalı insanı da bu kadına alkış tutup birinci yapıyor. Neyin kafasıdır bilmiyorum. Bir bayanın sakal bıyık uzatma hevesine girmesini geçtim bu çok normal bir işmiş gibi tüm Avrupa medyasının önünde şarkı söylemesi bana hiç de hoş bir olay gibi görünmüyor. Bütün moda akımları bitti artık doğal yapımızla oynamaya mı geldi sıra nedir yani olay kestiremiyorum. Zaten sakal olmasa uzun saçlı erkekleri bayanlardan zor ayırt ediyorduk, artık sakal da bayanlar için moda olursa siz düşünün insanlığın sonunu. Cinsiyet ayrımı yapılmasına elbetteki karşıyım ama be kardeşim bu kadarı da cinsiyetsizliğe doğru gitmiyor mu?

  Mutlaka erkeklere özeniyorsan çeşitli yollarla artık tıbben erkek de olabiliyorsun. Bayanın sakal bırakma (uzatma) mantığı nedir biri izah ederse gerçekten memnun olucam.

  4 yorum:

  1. Kendisi bildigim kadariyla dogdugunda erkekmis, yani gercek kadin degil...

   Itici...Bizde seyretmedik,almanlar katildigi halde bakmadik.Zaten anlamini yitirmis bir yarisma.

   Ayrica almanlarin coguda tasvip etmedi bu sarkiciyi.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Gerçekten mi? Ben bayan diye biliyordum. O zaman iş daha kötü madem bayan oluyosun ne diye sakal bırakıyorsun derler adama :)

    Sil
  2. İtici itici ve yine çok itici..çocukların karşısına büyük bir yarışma aracılığıyla onaylanan bir sapıklık ve çarpık bir insan modeli..
   Kınanabildiği kadar kınıyorum hor görüyorum hatta biraz fazla ileri gidip lanetliyorum..

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Kesinlikle hak veriyorum. Reyting ya da para uğruna bu kadar bayağılaşmak akıl karı değil.

    Sil