Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  19 Nis 2014

  IPhone 6'dan İlk Sızıntılar


  Aslında maddi durumum pek elvermediği için çok ilgi alanım dahilinde olmayan Apple dünyası yine de yeni ürünlerinin söylentileri yayıldıkça insanda merak uyandırıyor. Hal böyleyken yabancı bir sitede karşılaştığım yukarıdaki fotoğrafın Iphone 6'nın bir ön panel görüntüsü olduğu dedikodusu ilgimi çekti. Yıllardır Iphone'un küçük ekranlarının bana yetersiz geldiğini söylerdim. Özellikle 1000 Tl altında satılan Android işletim sistemli telefonlarda dahi ekran geniş olduğu için oyun ve İnternet keyfi Iphone'lardan daha keyifli oluyordu.

  En ciddi Apple rakiplerinden Samsung telefonları gittikçe büyütürken Iphone'dan ses gelmemesi ve ekranı belli çerçevede tutmakta diretmesi bana asla mantıklı gelmedi. Çünkü gerçekten cep telefonları telefon özelliğinden çok bilgisayar ortamında gerek duyulan bir takım işlevlere yarar oldu. Hal böyle olunca minicik ekranda boncuk boncuk terleyerek işlerini yapma çabasında olan Iphone sahipleriyle hep dalga geçerdim.

  Bu yeni fotoğraf şayet gerçekten doğruysa ve Iphone 6 ekran büyüklüğü konusundaki inadını sonunda kırdıysa gerçekten Iphone almamak için benim adıma sadece maddi bir neden kalmıştır.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder