Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  16 Nis 2014

  Facebook Videolarını Programsız İndirin

  Ah şu sosyal medya yok mu! O mahluku asil. Onsuz da yapamıyoruz, onunla da yapamıyoruz. Sosyal medya ile gerçekten hayatlarımız sanal ortama kısıldı kaldı. Bilgisayar başına bir oturdu mu insan zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyor. Ama gerçekten de öyle bir noktaya geldik ki artık sosyal medyadan uzak durmak gerçekten çok zor. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de bu ortamlara yüklenen çeşitli videolar. Kimi zaman neşe bulmak, kimi zaman da haberdar olmak için izlediğimiz bazı videoları gerçekten internet bulamadığımız zamanlar da izlemek istediğimiz oluyor.

  İndirmek istediğimiz videoların büyük bir çoğunluğunu Facebook paylaşımları oluşturuyor. Hem çeşitli eğlendirici Facebook sayfaları vasıtasıyla hem de haber sitelerinin Facebook profilleri aracılığıyla çok fazla video bu sosyal medya üzerinde yer alıyor. Hatta bazen Youtube üzerinde bulamadığımız videolar dahi Facebook'ta paylaşılabiliyor. Peki Facebook üzerinden video indirmemiz mümkün mü?

  Size yeni keşfettiğim bir site sayesinde programsız olarak Facebook videolarını indirebileceğiniz müjdesini vermek istiyorum. Özellikle bu site diğer pek çok siteden farklı olarak videoların HD kaliteli olarak ücretsiz bir şekilde indirmenize yarıyor. Belki daha önce rastlayanınız olmuştur. Bahsettiğim sitenin fbdown.net olduğunu belirteyim. Ben çok sevdim ve hemen sık kullanımlarıma ekledim. Şayet siz de program yüklemek derdine girmeden Facebook videolarını tek tıkla indirmek isterseniz bu harika siteyi bir deneyin derim.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder