Hayata bakışınızı değiştirir...

 • Gündem Notları:

  14 Nis 2014

  Blog mu? O da ne?

  Hayat sürekli yeni alışkanlıkların kazanılması ve eskilerinin unutulması ile bir devinim halinde akmaktan asla vazgeçmemiştir. Son zamanlarda modası geçmiş, belki de sosyal medya etkisi ile oldukça yara almış alışkanlıklardan birisi de blog yazarlığı oldu. Ben de öyle bir bayılırım ki unutulmaya, eskimeye yüz tutan alışkanlıkları canlandırmaya, sormayın gitsin.

  Canım sıkıldıkça vakit geçirmek için sürekli kitap okurum. Ancak insan belli bir müddet sonra kitaplardan kendine aktardığı birikimleri, yorumları ve düşünceleri paylaşabileceği birilerini arıyor. Etrafımda çok fazla arkadaşım yoktur. Kitap okumayı sevenlerin çok arkadaşı olmaz derler zaten. Hal böyle olunca kimseye anlatamadığım, paylaşamadığım görüşlerimi bir yerlere yazarak okunmasını sağlamak istedim. Bunu yapmanın en keyifli yolu da blog yazmaktan geçer.

  Her ne kadar unutulmaya yüz tutmuş bir gelenek olsa da yazmaktan ve okumaktan keyif alan insanların asla terk etmeyeceğini düşündüğüm blog alışkanlığına ben de dahil olmak istedim. Umarım allah utandırmaz.

  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder